Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 14:56:07

Бронзовий успіх на європейському помості: Валентина Кісіль прославила Чернігівщину у Кишиневі

23.04.2025   07:51Агенцiя

Завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики, який проходив з 13 до 21 квітня в місті Кишинів (Молдова).

Представниця Чернігівщини Валентина Кісіль (вагова категорія +87) здобула два призові місця: третє місце у ривку з вагою 110 кг та бронзу у сумі 237 кг, у поштовху Валентина посіла четверте місце з вагою 127 кг.

Валентина є вихованкою Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності, тренує важкоатлетку Овчаренко Олександр.

 

Департамент сімʼї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації

Фото Федерація важкої атлетики України.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45

12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.

Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41

Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини