Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 06:29:07

У підсумку чемпіонату України з боксу серед юніорів і юніорок, переможцями та призерами Чернігівщини стали...

26.03.2025   15:18Агенцiя

З 17 до 24 березня в Хмельницькому відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів і юніорок, який став відбірковим до чемпіонату Азії (Йорданія).

485 юних боксерів з усіх куточків України зійшлись в запеклих поєдинках за право стати найкращими!

У підсумку змагальних днів боксери Чернігівщини мають такі нагороди:

«золото» - Катерина Мороз (вихованка Бахмацької дитячо-юнацької спортивної школи, тренер Атанас Халачев);

«золото» - Тимофій Олексієнко (вихованець Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з олімпійських видів, тренери Віктор Балабко та Андрій Тимошенко);

«срібло» - Данило Дударенко (вихованець Городнянської комплексно дитячо-юнацької спортивної школи, тренер Максим Добродєєв);

«бронза» - Поліна Ковера (вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» Чернігівської міської ради, тренер Максим Метла);

«бронза» - Марьям Асадова (вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» Чернігівської міської ради, тренер Максим Метла);

«бронза» - Катерина Смолкіна (вихованка Ічнянської комплексно дитячо-юнацької спортивної школи, тренер Ігор Решетило).



Департамент сімʼї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини