На Чемпіонаті Європи з кульової стрільби представниця Чернігівщини Олена Костевич у команді з Юлією Ісаченко та Вілєною Бевз посіла третє місце
Завершився Чемпіонат Європи зі стрільби кульової, що проходив з 07 до 13 березня у місті Осієк (Хорватія).
Представниця Чернігівської області Олена Костевич у команді з Юлією Ісаченко та Вілєною Бевз посіли третє місце у змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета серед жіночих тріо.
Олена є вихованкою Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності, тренують спортсменку Чередінов Ігор та Чередінова Світлана.

Департамент сімʼї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині у найбільшому в Україні лісовому селекційно-насіннєвому центрі офіційно запустили лінію висіву 11:06
У Горбачівському лісництві ДП «Ліси України» в Кіптях працює Чернігівський лісовий селекційно-насіннєвий центр.
«Таке партнерство треба масштабувати»: начальник ОВА провів зустріч із делегацією Фінляндії 10:32
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів зустріч із заступником державного секретаря МЗС Фінляндії Пасі Хеллманом.
На Чернігівщині внаслідок атаки росіян поранена жінка: поліція документує наслідки 10:08
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівщину безпілотниками.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 32 небезпечних події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 31 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Внаслідок вибуху в одному з супермаркетів міста травмовано четверо громадян. 09:05
За попередньою інформацією, внаслідок вибуху в одному з супермаркетів міста травмовано четверо громадян.