Призеркам Всесвітної літньої Гімназіади 2024 з боксу та їх тренерам Іван Ващенко передав почесні відзнаки Чернігівської ОДА
Змагання ISF Bahrain Gymnasiade 2024, в яких Анна Колотурська та Оксана Пікель вибороли золоту і бронзову медалі відповідно, проходили в жовтні минулого року в Королівстві Бахрейн.
Днями ж Іван Ващенко, заступник голови ОДА, зустрівся з спортсменками та їхніми тренерами, щоб передати їм заслужені відзнаки від облдержадміністрації.
«Пишаємося вашими здобутками. Такі перемоги на світовій арені ще раз доводять, що українці – незламні та готові боротися і перемагати навіть у такий складний час як зараз. Впевнений, що спорт повинен розвиватися і під час війни. Адже це нас об’єднує та робить сильнішими», – звернувся до юних переможниць Іван Ващенко.
Нагородження відзнаками відбулося в Чернігівському спортивному комплексі «Хімік» в суботу, 18 січня, під час Чемпіонату області з боксу.
Спортсменки і в цих змаганнях показали найкращі результати, здобувши перші місця в віковій категорії «Молодь».
Отож, почесними грамотами нагороджено Анна Колотурську – золоту медалістку Гімназіади та її тренера з боксу комунального закладу «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з олімпійських видів» Чернігівської обласної ради – Ігоря Марченка.
Подяками голови обласної державної адміністрації нагороджено бронзову медалістку змагань Оксану Пікель та Атанаса Халачева – тренера-викладача з боксу Дитячо-юнацької спортивної школи Бахмацької міської ради.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною