Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 19:15:30

Чернігівщина долучилася до цьогорічного Всеукраїнського патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

02.09.2024   10:24Агенцiя

Щороку тисячі українців беруть участь в ініціативі, аби вшанувати пам'ять тих, хто загинув, захищаючи нашу країну під час російсько-української війни.


Сьогодні вранці у Чернігові кілька сотень учасників пробігли дистанцію на спомин про Героїв. На картках з номерами — імена полеглих Захисників і Захисниць.

    «Це знак, того, що ми рухаємося у правильному напрямку, — зауважив про масовість забігу заступник голови ОДА Іван Ващенко, який також долучився до акції. — Адже воїни живуть доти, доки ми про них пам’ятаємо. Сьогоднішній захід — данина поваги загиблим і водночас підтримка нинішніх ветеранів».


 


Ініціативу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» започаткував у 2018 році разом з однодумцями Олег Дурмасенко – батько загиблого Героя.

На Чернігівщині цьогорічний забіг відбувся за організаційної підтримки обласної військової адміністрації, Департаменту сім’ї, молоді та спорту та Відділу з питань ветеранської політики обласної державної адміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини