Анекдот вихідного дня! Гарного настрою!
У минулий Новий рік відмовився від олів'є. У цей спробую від мандаринок відмовитися - треба ж з'ясувати від чого мені так погано 1 січня!

Пройшов тест «Чи терпляча ви людина». Відповів на 2558 питань, але так і не зрозумів, терплячий я чи ні. Результати прийдуть лише через рік.
Приходить Вовочка додому з підбитим оком. Мати його запитує:
- Що це з тобою сталось?
- Розумієш мамо, я люблю жарти. Щоночі о третій годині набираю номер кого - небудь із хлопців і запитую: “Догадайтеся, хто дзвонить?”
- Ну і що?
- Сьогодні один здогадався!
В Інтернеті зустрічають по аватару, а проводжають по вмінню відокремлювати комами дієприслівникові звороти.
- Чи вірите ви в існування Санта Клауса?
- Санта Клауса не існує! Мені про це сам Дід Мороз розказував!
Дві білявки:
— А ти знаєш, що цього року Новий рік припадає на п’ятницю?!
— Ой. Лише б не п’ятниця 13-те…
В автобус навпроти мене сіла дівчина з мітлою. Ледве стримався, щоб не сказати:
- Що, не заводиться?
Син бізнесмена познайомився з дівчиною. Та запросила його додому і познайомила з батьком. Той запитує:
- У твого батька є 600-й?
- Ні.
- А двоповерхова вілла?
- Ні.
- Ну і навіщо ти нам такий потрібен?
Юнак зажурився і поїхав додому. Вдома його батько запитує:
- Чому ти такий сумний?
Син йому відповідає, мовляв, так і так. Батько:
- Не журися, синку. Ну продам я свій Ролс-ройс, куплю тобі три 600-х, але через першу зустрічну дівулю знести верхні три поверхи, це несерйозно!..
Вчителька - Вовочці:
- Вовочка, чому в твоєму диктанті такі ж помилки як у твоєї
сусідки по паpті Сидоpової?
- Так у нас же одна вчителька
У зв’язку з морозами у всіх маршрутках лотерея: зітри захисне покриття на бокових вікнах і взнай де ти є.
Штірліц погладив кішку. Кішка здохла. "Дивно", - подумав Штірліц і відклав праску в бік .
Кореєць стояв перед хвірткою з написом "Обережно, злий собака!", І всередині у нього боролися почуття страху і голоду.
Тато Карло посадив дерево, з дерева виростив сина, а з сина побудував будинок. Ось це мужик!
- Коли вранці я чую звук будильника, мені здається,
що в мене вистрілили.
- І ви підскакуєте?
- Та ні, лежу як вбитий!
Батьки дітям:
4-й клас: "Ти уроки зробив?"
9-й клас: "Ти портфель зібрав?"
11-й клас: "Ти в школу йдеш?"
Їде вантажівка, її зупиняє даішник:
- Чуєш, мужик, ти що дурень? Я тебе втретє зупиняю і втретє кажу: у тебе з кузова сипеться щось.
- Чуєш, ти мене хоч восьмий раз зупини, я тобі скажу: Зима! Ожеледь! Слизько! Дорогу піском посипаю!
На мене навалилася лінь, повалила на диван і тепер придавлює.
- Закурити ... не знайдеться?
- Я - боксер ... і три дні тому тобі пояснив, що не курю.
- Вибачте, очі заплили, не впізнав. Багатим будете ..
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.