Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 листопада, 16:24:43

25 січня - цей день в Україні та в світі

25.01.2024   10:30Агенцiя

ДЕНЬ 701 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 701 RUSSIAN AGRESSION

Народне свято 25 січня відоме під назвами Григорів день, Григорій-весноуказатель, Григорій Богослов, Тетянин день.

Православна церква України 25 січня за новим стилем вшановує пам'ять святого Григорія Богослова. За старим стилем 25 січня шанували святу мученицю Тетяну Римську.

У народне свято 25 січня було прийнято здійснювати добрі вчинки. Люди вірили, що зроблене в цю дату добро пізніше повернеться в подвійному розмірі. Тому в цю дату віддавали непотрібні речі біднякам, робили пожертвування і в цілому безоплатно допомагали близьким. Однак про зроблене 25 січня добро розповідати нікому не можна, інакше святий Григорій покарає хвальків.

25 січня здавна вважається вдалою датою для самотніх людей. У них в цей день дуже хороший шанс знайти пару, особливо якщо здійснювати добрі вчинки. А для того, щоб завоювати коханого або кохану, в це народне свято потрібно зробити для коханої людини щось хороше безоплатно.

Все сказане в свято 25 січня може збутися, тому будьте дуже обережні, коли вимовляєте бажання або прокляття.

За старим стилем в цю дату відзначався Тетянин день. Діти в це свято каталися на санях, а молоді люди сваталися до коханих. Жінки пекли великий коровай у формі сонця, шматочки якого роздавали всім рідним. Вірили, що така випічка приверне сонячне тепло і прискорить прихід весни.

25 січня - дуже вдалий день для вирішення будь-яких грошових питань. У цю дату добре проходить торгівля і будь-які продажі, а куплені речі довго радують.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини