Анекдот дня! Гарного настрою!
- Що повинен робити спеціаліст за зарплату в триста гривень? - Нічого. Він навіть може трохи нашкодити!
Привіт, кицю! Може нам зустрітися? Я куплю пляшку вина, квартира повністю в нашому розпорядженні …
Відповідь:
- Приваблива пропозиція. Тільки Катя забула дома телефон. Це її тато. Краще пивасика візьми. Я скоро буду. Мур – муууррр…
- Здрастуйте, це радіо?
– Так … – Мене всі чують?
- Так, всі.
- І в магазинах все і на ринках?
- Так, і в магазинах і на ринках!
– Добре … Ваня, молоко не купуй, мама вже купила!
Іван Петрович Кордибайло так і не потрапив до книги рекордів Гіннеса за найдовший ремонт квартири, на 12 році його вбило сусідами.
Йде дівчина по вулиці до неї підходить циганка:
- Дівчино давай я тобі погадаю.
- Давай я краще тобі розкажу про істину твого життя - відповіла дівчина.
Від свідка Єгови цигани відбивалися всім табором.
На вулиці бедуїн з люттю палицею вибиває килимок.Турист (новий українець) який йшов мимо, співчутливо запитує:
-Що, не заводиться?
Їде блондинка на позашляховику. Вперше в житті. Раптом чує перед себе гуркіт, зупиняється: на дорозі лежить якась річ. "Напевно, деталь авто"- дума вона. Ледь сили вистачило затягти предмет до багажника, забруднила білу шубку. "Все непогано, люба, - казав її чоловік, слухаючи розповідь про "втечу" деталі,- тільки треба було лишити на місці каналізаційний люк".
Тільки у нас в країні можна платно народитися,
платно вчитися, платно лікуватися, і БЕЗКОШТОВНО працювати!!!
Дорогий Дід Мороз! Я весь рік поводився добре. Подaри мені, будь-ласка, справжній пістолет і рaцію, a то я досі ходжу, як дебіл, з іграшковими. Учaстковий інспектор міліції Петренко.
Дзвінок в 4 години ранку
- У вас стадо оленів не пробігало
???!!! Пауза і спокійний голос відповіда
- А ти що відстав.
Проходить лiкарь пацiєнтів. Заходить він до хворого який готовится до тяжкої операції.
І лікарь запитує:
- Вам який наркоз дешевий чи дорогий?
- Дешевий.
Лікарь:
- Баю- Баюшки-Баю не лягай на краю...
В російських анекдотах українці, переважно, тупі та скупі, а кацапи в наших, переважно, мертві.
Коротким замиканням закінчилася фраза «Та я шарю! У мене тато - електрик! »
Сварка в мережі:
- Жодній твоїй букві не вірю! ... Не підвищуй на мене шрифт! ... І не тикай в мене знаками оклику!
Десятий раз дивлюся Титанік, ковтаючи антидепресант!
Завжди ридаю на моменті ... Коли на дно йде діамант!
Дід з бабою застукали онука за переглядом порнофільму. Мовчки додивилися епізод, і дід несподівано відважив бабці важкий ляпас.
- Ти що, старий, зовсім здурів?! Мені-то за що?!
- Я тобі, блін, скільки разів говорив, що так можна?! А ти - здохну, здохну ...
Учитель ОБЖ підпалив школу і уважно дивився, хто не читав восьмий параграф.
Я не вірю в кінець світу - просто не може все так добре закінчитися.
- Ти взагалі не звертаєш на мене уваги, начебто я тобі байдужа.
- Я тобі 2 лайки вчора поставив !
Чай можна заварювати сім разів. На восьмий чаїнки спливають, щоб подивитися на цього жаднюгу.
Сидять Гєна і Чебурашка в міліції. Чебурашка трясеться зі страху і пристає до Гєни.:
- Гєн, а Гєн! Нас бити будуть?
Гєна відповідає:
- Ні, не будуть, відстань!
Чебурашка не затихає:
- Ну, Гєна, не будуть бити?
Гєна сердиться.
Тут виходить з кабінету жирафа. Чебурашка розпалався і говорить:
- Дивись, що вони з коником зробили!..
Останні новини Чернігівщини
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.
В області підписали Меморандум про співпрацю з Інститутом серця 11:40
Днями у Чернігові відбулась зустріч представників регіональної медичної спільноти з фахівцями Державного некомерційного підприємства «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».
Міськсвітло звітує про виконані роботи з обслуговування міських об’єктів 11:17
За останні два тижні комунальні бригади КП «Міськсвітло» виконали значний обсяг робіт з ремонту та оновлення вуличного освітлення та засобів регулювання дорожнього руху у Чернігові.
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 10:55
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.