Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 травня, 18:45:25

20 грудня: Цей день в Україні та у світі

20.12.2022   10:29Агенцiя

ДЕНЬ 300 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 300 RUSSIAN AGRESSION

20 грудня відзначають Міжнародний день солідарності людей.

Православна церква вшановує пам'ять Амвросія Медіоланського.

Міжнародний день солідарності людей
Солідарність - єдність переконань і дій, взаємодопомога та підтримка членів соціальної групи, що ґрунтуються на спільності інтересів та необхідності досягнення спільних групових цілей, спільна відповідальність. Тому цього дня ми святкуємо нашу єдність у різноманітності; нагадуємо урядам про те, що вони повинні поважати свої зобов'язання щодо міжнародних угод; підвищуємо рівень поінформованості громадськості про солідарність як одну з основних цінностей; обговорюємо шляхи сприяння зміцненню солідарності задля досягнення Цілей розвитку тисячоліття, зокрема ліквідацію бідності; діємо на захист нових ініціатив щодо викорінення злиднів.

Ще цього дня:
1924 – Адольфа Гітлера, засудженого за державну зраду до 5 років ув'язнення, звільнено з Ландсберзької в'язниці після дев'яти місяців тюрми;
1938 – У СРСР запроваджено трудові книжки;
1990 та 1992 – Ухвалено Закон про міліцію. Відтоді в Україні офіційно відзначали День міліції;
1999 – Португалія передала острів Макао Китаю;
2000 - Парламент Великої Британії ухвалив клонування, але виключно з медичною метою.

Церковне свято
Православна церква в цей день вшановує пам'ять Міланського єпископа і проповідника Амвросія Медіоланського, який народився в Італії приблизно в 340 році. Він входить до четвірки великих латинських вчителів церкви. Саме він звернув у християнство блаженного Августина та Анфісу Римську. Авторитет єпископа був настільки великий, що впливав на політику Феодосія Великого – останнього імператора єдиної Римської імперії.

Іменини: Іван, Павло, Петро, Сергій, Антон, Михайло.

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини