12 листопада - цей день в Україні і світі
ДЕНЬ 262 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 262 RUSSIAN AGRESSION
12 листопада – Всесвітній День боротьби з пневмонією.
В Індонезії – День батька і Національний день здоров'я, У США – День французького сендвіча, День піци з усім, окрім анчоусів, День декоративних мишей та щурів, День "Щасливого часу", День "Курячого бульйону для душі", в Азербайджані – День Конституції, у Тайвані - День культурного ренесансу та День лікаря.
Православна церква вшановує пам'ять священномученика Зиновія, єпископа Єгейського, та сестри його мучениці Зиновії.
Всесвітній День боротьби з пневмонією
Відзначається щороку,12 листопада. Пневмонія – інфекційне захворювання легень, найчастіше вражає дітей, людей похилого віку та людей з ослабленою імунною системою. Пневмонії можуть спричиняти різні види мікроорганізмів.
Іменини: Артем, Зіновій, Марк, Маркіян, Матвій, Степан, Олена, Настасья.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.