Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 08:44:37

7 листопада - цей день в Україні і світі

07.11.2022   10:18Агенцiя

ДЕНЬ 257 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 257 RUSSIAN AGRESSION

7 листопада в ООН розпочинається Міжнародний тиждень науки та миру. В Угорщині – День опери, у Тунісі – День пам'яті, а в Аргентині – День спортивної преси.

У Люксембургу– День Святого Вілліброрда, середньовічного бенедиктинського ченця, християнського місіонера, 1-го єпископа Утрехта у 695-739 роках. Відомий як "Апостол Фрізів". Святої Римсько-католицької церкви.

Православна церква вшановує пам'ять мучеників Маркіяна та Мартирія.

Міжнародний тиждень науки та миру

Вперше проводилася 1986 року в рамках Міжнародного року миру. Організація заходів Тижня на той час здійснювалася на неурядовому рівні. Але у грудні 1988 року Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, яка офіційно окреслила терміни проведення Міжнародного тижня науки та миру. Відтоді подія відзначається упродовж того тижня, на який припадає 11 листопада — це наступна дата після Всесвітнього дня науки за мир та розвиток, що відзначається 10 листопада.

На думку фахівців ООН, щорічне проведення Тижня – це важливий внесок у встановлення миру. Ця подія сприяє ширшому науковому обміну на теми, що мають значення для всіх, а також розширює обізнаність громадськості про взаємозв'язок проблем науки і світу.

Народний календар

Цього осіннього дня вся природа плаче — дощем або снігом. І люди почали плакати разом із нею — влаштовувати ритуальний плач, які назвали дідівським, згадувати померлих родичів і друзів.

Іменини: Опанас, Валерій.

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини