Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 травня, 23:09:56

27 жовтня: Цей день в Україні та в світі

27.10.2022   11:45Агенцiя

ДЕНЬ 246 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 246 RUSSIAN AGRESSION

27 жовтня відзначають Всесвітній день аудіовізуальної спадщини та Всесвітній день працетерапії.

У США – День наставника, у Греції – День прапора, у Алжирі – День висадження дерев.

Православна церква згадує Параскеву Сербську – християнську святу.

Всесвітній день аудіовізуальної спадщини

У 2005 році на своїй 33-й сесії Генеральна конференція ЮНЕСКО затвердила резолюцію, в якій проголосила 27 жовтня Всесвітнім днем аудіовізуальної спадщини – на честь річниці ухвалення в 1980 році Рекомендації про охорону та збереження рухомих зображень і термінових заходів для визнання важливості аудіовізуальних документів як невід'ємної частини національної ідентичності.

До аудіовізуальної спадщини належать фільми, радіо- та телевізійні програми, аудіо- та відеозаписи. Масове поширення подібних документів почалося у 20 столітті, а зараз вони є одним із основних носіїв первинної інформації. Вони допомагають долати мовні та культурні кордони, однаково ефективно сприймаються на слух або візуально як грамотними, так і неписьменними людьми. Іншими словами, аудіовізуальні документи стали доповненням до традиційних письмових носіїв.


Іменини: Гнат, Кузьма, Максиміліан, Михайло, Назар, Петро, Параска.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини