Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 вересня, 11:07:43

22 жовтня: Цей день в Україні та в світі

22.10.2022   09:30Агенцiя

ДЕНЬ 241 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 241 RUSSIAN AGRESSION

22 жовтня відзначають Міжнародний день поінформованості про заїкуватість, День Фехнера, День австрійського ігристого вина, Міжнародний день Caps Lock. В Австралії – День вомбата, а в США – Національний день горіхів.

Православна церква вшановує пам'ять святого Якова.

Міжнародний день поінформованості про заїкуватість
Ідея заснування цієї дати народилася за підтримки Міжнародної асоціації людей, що заїкаються, заснованої в 1995 році, що позиціонує себе як "рупор усіх людей, котрі заїкаються на міжнародному рівні". За даними ISA, близько 1% населення світу страждають від заїкуватості.

Міжнародний день клавіші Caps Lock
Відзначається з 2000 року, за ініціативи Дерека Арнольда з Айови, США. Якось він вирішив, що у нього, як і у багатьох інших користувачів Інтернету, достатньо клавіш, щоб заявити про себе в мережі та створив Caps Lock Day. Мета дня – привернути увагу тих, хто використовує стиль друку в режимі Caps Lock. Дерек вважає його надмірним і неприпустимим для висловлювання своїх думок у мережі.

День Фехнера
Міжнародна дата, присвячена німецькому філософу, фізику та психологу Густаву Фехнеру, якому приписують одну з провідних ролей у розвитку психофізики, вивченні зв'язків між фізичними стимулами та відчуттями. Стверджується, що Фехнер заснував психофізику 22 жовтня 1850 року.

Карибська криза
60 років тому, 1962 року, почалася Карибська криза – протистояння між СРСР та США.

Іменини: Соломія, Пилип, Абрам, Андронік, Опанас, Максим, Петро, Яків.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини