Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 грудня, 10:03:58

15 жовтня: Цей день в Україні та в світі

15.10.2022   08:58Агенцiя

ДЕНЬ 234 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 234 RUSSIAN AGRESSION

15 жовтня відзначають Міжнародний день сільських жінок, Міжнародний день білої тростини, Міжнародний день миття рук і День втраченої дитини.

В Україні – День працівників целюлозно-паперової промисловості.

Православна церква вшановує пам'ять мученика Кипріана та мучениці Юстини.

Всесвітній день миття рук
Проблема немитих рук має катастрофічні наслідки, якщо розглядати її у світовому масштабі.
Через немиті руки в організм людини потрапляють збудники таких страшних захворювань, як холера, вірусна пневмонія, гепатит, грип і ГРВІ.
Тому Дитячий фонд ООН офіційно оголосив 15 жовтня Всесвітнім днем миття рук, який вперше відзначали у 2008 році у рамках проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН Року санітарії. Тоді понад 120 мільйонів дітей у світі вимили руки з милом у більш ніж 70 країнах.
Мета масштабних акцій, що організуються цього дня за підтримки ООН – привернути увагу громадськості до необхідності цієї простої, але дуже важливої гігієнічної процедури як головного підходу до профілактики багатьох захворювань.

Міжнародний день сільських жінок
Зазначений день покликаний нагадати суспільству, наскільки багатьом ми завдячуємо сільським жінкам, наскільки важлива їхня праця.
Незважаючи на це, вони часто не мають можливості захистити своє право на землю, отримати доступ до життєво важливих послуг, таких як медичне обслуговування, кредити чи освіта. Їхній життєво важливий внесок у суспільне життя в багатьох країнах залишається непомітним.
Ідею проведення Всесвітнього дня сільських жінок було запропоновано на 4-й Жіночій конференції ООН, що відбулася 1995 року в Пекіні. Проведення цього дня розглядалося як практичний шлях здобуття громадського визнання та підтримки багатогранної ролі сільських жінок. У результаті було вирішено, що Всесвітній день сільських жінок відзначатиметься щорічно 15 жовтня.

День працівників целюлозно-паперової промисловості
Свято створено указом президента України у 2008 році. Щороку його відзначають у третю суботу жовтня.Іменини: Андрій, Анна, Борис, Василь, Георгій, Давид, Іван, Костянтин, Михайло, Петро, Степан, Федір.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині формують Раду волонтерів

На Чернігівщині формують Раду волонтерів 09:39

Згідно з розпорядженням начальника обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса №447 від 06.12.2022 буде створено Раду волонтерів Чернігівської області.

 7 грудня: Цей день в Україні та в світі

7 грудня: Цей день в Україні та в світі 09:30

ДЕНЬ 287 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 287 RUSSIAN AGRESSION

У двох громадах Чернігівщини триває впровадження всеукраїнського проєкту «Вихователь безпеки»

У двох громадах Чернігівщини триває впровадження всеукраїнського проєкту «Вихователь безпеки» 21:11

У Ніжинській та Корюківській громадах області стартує пілотний проєкт «Вихователь безпеки у учнівському середовищі». Кандидати у вихователі безпеки вже пройшли навчання у м. Львові та наразі повернулися на свої робочі місця.

На Чернігівщині в дію знову вводиться графік відключень «три через шість»

На Чернігівщині в дію знову вводиться графік відключень «три через шість» 21:04

Графік відключень «три через шість» (три години електропостачання у групи є, потім на шість годин його обмежують) на Чернігівщині вводиться від сьогодні, 6 грудня із 17:00.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини