Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 листопада, 13:12:04

28 вересня - цей день в Україні і світі

28.09.2022   08:45Агенцiя

ДЕНЬ 217 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 217 RUSSIAN AGRESSION

28 вересня відзначають Всесвітній день боротьби проти сказу, Міжнародний день загального доступу до інформації, Міжнародний день правових знань і Міжнародний день безпечного аборту.

У Швейцарії – День кави, у США – День синів і День громадських земель, у Чехії – День Святого Вацлава, у Тайвані – День учителя.

Православна церква вшановує пам'ять великомучеників Микити Готського, Порфирія Ефеського, Філофея пресвітера, святителя Йосипа, єпископа Алавердського, Симеона, архієпископа Солунського.

Католики вшановують пам'ять Фауста Регійського.

Міжнародний день загального доступу до інформації

У 1766 році Швеція ухвалила перший у світі закон про доступ до інформації. В Україні подібний закон було ухвалено 1992 року. А саме свято було створено 2015 року під час генеральної конференції ЮНЕСКО на 38-й сесії в Парижі.

Іменини: Марія, Марк, Людмила, Максим, Микита, Степан.

 

Останні новини Чернігівщини

Суд визнав недійсними додаткові угоди до договору

Суд визнав недійсними додаткові угоди до договору 11:28

За принципової позиції ювенальних прокурорів, Господарський суд Чернігівської області повністю задовольнив позов, поданий в інтересах Новобілоуської сільської ради Чернігівського району, визнав недійсними 5 додаткових угод, укладених до договору про закупівлю палива для закладів освіти, та стягнув із постачальника природного газу до місцевого бюджету майже 300 тис. грн, надмірно сплачених на їх виконання.

  Паперові та електронні рецепти в умовах відключення світла: роз?яснення МОЗ

Паперові та електронні рецепти в умовах відключення світла: роз?яснення МОЗ 11:27

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану лікарі можуть виписувати пацієнтам паперові рецепти на лікарські засоби у разі відсутності світла та зв’язку.

Про Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

Про Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» 11:22

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» (далі – Конкурс).

Надзвичайні ситуації зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації зареєстровані в області за минулу добу 11:13

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждалих осіб не зареєстровано.

Чернігівщина — одна з 6 областей, де вже організовано суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану 11:11

Про це та інші актуальні питання запровадження цієї ініціативи на території всієї держави йшлося сьогодні на всеукраїнській онлайн-нараді під головуванням заступника Міністра економіки України Тетяни Бережної. Від Чернігівської області до участі у нараді долучилися заступник начальника ОВА Дмитро Іванов, представники Департаменту економічного розвитку ОВА та Чернігівського обласного центру зайнятості.