Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 травня, 18:22:38

22 серпня - цей день в Україні і світі

22.08.2022   08:50Агенцiя

ДЕНЬ 180 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 180 RUSSIAN AGRESSION

22 серпня відзначають Всесвітній день мозку та Міжнародний день поминання людей, які стали жертвами насильства через їхню релігію чи переконання. В Україні – День пам'яті загиблих правоохоронців, у Мексиці – День пожежника, в Уругваї – День прав людини та громадянина, у Перу – Національний день кави, у США – Національний день медоносної бджоли.

Православна церква вшановує пам'ять святого апостола Матфія. 

Всесвітній день мозку

Всесвітня Федерація з неврології заснувала Всесвітній день мозку та ухвалила відзначати це свято щорічно 22 липня. Його головний сенс полягає у поширенні знань про функціонування нашої нервової системи.

День пам'яті загиблих правоохоронців

День пам'яті загиблих правоохоронців відзначається в Україні щороку 22 серпня з 1996 року.

Цього дня вшановують працівників органів внутрішніх справ та Національної поліції України, які загинули під час виконання службових обов'язків, самовіддано, ціною власного життя охороняли безпеку співвітчизників, боролися зі злочинністю, захищали територіальну цілісність України.

Іменини: Олексій, Антон, Григорій, Дмитро, Іван, Ірина, Леонтій, Макар, Маргарита, Марія, Матвій, Петро, Юліан, Яків.

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини