Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 19:26:20

Прогноз погоди на вихідні 6–7 серпня: зі спекою та грозами

05.08.2022   14:55Агенцiя

За даними Sinoptik.ua, погода на вихідні навряд чи сприятиме довгим прогулянкам. Адже вікенд обіцяє бути «розпеченим», а в неділю половину областей України накриють дощі з грозами.

Погода в суботу 6 серпня

На більшій частині території України субота буде спекотною. Так, до +32…+33 °С очікується в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Харківській, Дніпропетровській, Херсонській та Миколаївській областях. До +29…+31 °С термометри покажуть у Київській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, а також у всіх західних областях. Жителям Закарпаття краще зовсім не виходити з дому опівдні — температура тут сягатиме +34 °С. По всій Україні погода в суботу буде без опадів, з мінливою хмарністю.

Погода в неділю 7 серпня

У неділю в усіх західних областях країни сильні дощі з грозами зіб'ють температуру до +22…+24 °С. У Сумській, Київській та Чернігівській областях теж пройдуть дощі, але бажаної прохолоди вони не принесуть — очікується до +28…+30 °С. На решті території України буде ясно і дуже спекотно: на Півдні та в Криму — +34 °С, у Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Харківській та Запорізькій областях — +32…+33 °С, у Черкаській та Кіровоградській областях — до +31 °С.

Уночі термометри, як і в суботу, в північних та західних областях покажуть +14…+16 °С, у центральних, південних та східних — +18…+20 °С.

Погода в понеділок 8 серпня

Новий тиждень розпочнеться з дощів та гроз у всіх західних та північних регіонах, при цьому стовпчики термометрів тут покажуть +23…+26 °С. У південних та східних областях погода на початку тижня буде ясною, а повітря буквально розпеченим: мешканцям Одеської, Миколаївської, Запорізької та Херсонської областей варто приготуватися до рекордних +36 °С. У Донецькій, Луганській, Дніпропетровській та Харківській областях очікуються +32…+34 °С, у центральних областях — +30…+31 °С.

Алергікам варто бути обережними

У всіх областях України починається цвітіння амброзії та полину, тому людям, які страждають на алергію, від поїздок за місто та пікніків краще відмовитися. Не забудьте перевірити термін придатності антигістамінних препаратів в аптечці, частіше робіть вологе прибирання й не забувайте вдома маски.

Народні прикмети та вірування

У день Бориса та Гліба, 6 серпня, наші пращури не дивились на грозу, щоб не було проблем із зором. Більше того, під час негоди щільно зачиняли вікна, щоб до домівки із серпневим дощем не проникла нечиста сила.

7 серпня, в день Анни-Зимовказниці, слов'яни «передбачали» погоду на прийдешню зиму. Якщо день був сонячний, то готувалися до малосніжної зими з сильними морозами. Якщо ж падав дощ, зима мала бути теплою та сніжною.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини