Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 18:36:49

29 липня - цей день в Україні і світі

29.07.2022   08:56Агенцiя

ДЕНЬ 156 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 156 RUSSIAN AGRESSION 29 липня в Україні відзначають День Сил спеціальних операцій

У світі – Міжнародний день соціокультурної різноманітності та боротьби з дискримінацією, у Молдові – День Конституції, у Норвегії – День прославлення святого Олафа, а у Сан-Марино – Дні Середньовіччя.

Православна церква вшановує пам'ять священномученика Афіногена, єпископа Підахфойського, та десяти учнів його.

День Сил спеціальних операцій ЗСУ в Україні

29 липня воїни молодої та сучасної складової Збройних Сил України, Сил спеціальних операцій (ССО), святкують своє професійне свято.

Сили спеціальних операцій – це окремий рід сил ЗС України, який було засновано у 2016 році. До складу ССО входять частини спеціального призначення та підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій. День Сил спецоперації ЗС України був встановлений указом президента України від 26 липня 2016 року з метою подальшого розвитку національних військових традицій з огляду на важливу роль Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави.

Гаслом Сил спеціальних операцій ЗСУ було обрано бойове гасло Святослава Хороброго – "Іду на ви!". У 2017 році для ССО остаточно затвердили нову символіку та уніформу.

Міжнародний день соціокультурної різноманітності та боротьби з дискримінацією

Мета свята — привернення суспільної уваги до проблеми дискримінації, поширення ідеї мирного співіснування та гуманізму, залучення до поваги до культурної спадщини та різноманітності кожного народу.

 

Іменини: Юлія, Яків, Валентина, Петро, Федір, Павло, Алевтина, Іван.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини