Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 19:13:37

15 липня - цей день в Україні і світі

15.07.2022   09:07Агенцiя

15 липня – Всесвітній день навичок молоді, в Україні – День миротворців, у Туреччині – День демократії та національної єдності.

Православні святкують Положення (покладенння) Різи Пресвятої Богородиці у Влахерні.

Всесвітній день навичок молоді

За даними Міжнародної організації праці, молоді люди втричі більше мають шансів стати безробітними, ніж дорослі. 1 із 5 молодих людей, або 125 млн, працюють, але живуть за межею бідності.

Розвиток навичок є основним засобом надати молодим людям можливість зробити плавний перехід до роботи. У грудні 2014 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй оголосила 15 липня Всесвітнім Днем навичок молоді. Мета дня – домогтися вищих соціально-економічних умов для сучасної молоді задля вирішення проблем безробіття та зайнятості.

День українських миротворців

Від 1992 року, близько 40 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України взяли участь у міжнародних миротворчих операціях.

21 травня 2013 року Верховна Рада України одноголосно ухвалила Постанову № 292-VII "Про встановлення Дня українських миротворців". Постановою визначено 15 липня Днем українських миротворців із наступним святкуванням її на державному рівні, з метою вшанування мужності та доблесті, зразкового виконання службових обов'язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам'яті героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов'язків у складі контингенту та миротворчого персоналу.

 

Іменини: Арсеній та Марія

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини