Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 05:26:51

15 червня - цей день в Україні і світі

15.06.2022   08:21Агенцiя

15 червня – Всесвітній день вітру та День захисту людей похилого віку. У Данії – День прапора, в Італії – День інженера, а в Республіці Корея День сільського господарства.

День захисту людей похилого віку

15 червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19 грудня 2011 року відзначається Всесвітній день поширення інформації про зловживання стосовно літніх людей. В Україні цей день називають Днем захисту людей похилого віку. Його мета — привернути увагу суспільства до проблеми упередженого ставлення та зловживання стосовно людей похилого віку.

За класифікацією ВООЗ, до категорії людей похилого віку належать особи старше 60 років. У багатьох розвинених країнах світу за останні десятиліття значно зросла частка людей похилого віку.

Всесвітній день вітру

15 червня у світі відзначають Всесвітній день вітру. Мета цього дня — підвищення розуміння суспільства потенціалу та невичерпності вітрових ресурсів і позитивних ефектів, що дає використання відновлюваних джерел енергії.

Цього дня у багатьох країнах проводять численні заходи, які пропагують екологічно чисте та відновлюване джерело енергії – вітер.

Іменини: Дмитро, Іван, Костянтин, Софія, Олена, Марія.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини