Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 червня, 16:15:40

Гороскоп на наступний тиждень

25.11.2012   12:15Агенцiя

На цьому тижні дні з понеділка по четвер будуть насичені значущими астрологічними подіями, яким, звісно, будуть відповідати події, новини і зміни в реальному житті багатьох людей.

Овен (21.03—20.04). Ви вдало здiйсните задумане, особливо на роботi. Головне — не забувати, що пiд лежачий камiнь вода не тече. У вихiднi направляйте енергiю у мирне русло, щоб не вiдiграватися на близьких.

Дні: спр. — 29; неспр. — 28.

Телець (21.04—21.05). У другiй половинi тижня вас чекають сюрпризи i неочiкуваний поворот у справах. Зокрема, це стосується вашої родини. Ваше завдання — скористатися шансом i зробити для себе висновки.

Дні: спр. — 27; неспр. — 1.

Близнюки (22.05—21.06). Тиждень буде активним i насиченим. Будьте готовi вiдстоювати свою думку. Словом, ваш девiз: боротися, шукати, знайти i не здаватися!

Дні: спр. — 30; неспр. — 2.

Рак (22.06—23.07). На цьому тижнi проясняться ситуацiї, ви нарештi зможете розставити всi акценти у стосунках iз рiдними. І це впорядкування надасть вам наснаги, надихне на новi проекти.

Дні: спр. — 28; неспр. — 26.

Лев (24.07—23.08). Проявiть скромнiсть, вiд цього корона з вас не впаде. Якщо назрiває конфлiкт, спробуйте знайти спiльну мову зi своїми ворогами. У будь–якiй ситуацiї зберiгайте почуття гумору.

Дні: спр. — 28; неспр. — 29.

Діва (24.08—23.09). Не намагайтеся зрозумiти людей, пояснити їхнi дiї i тим бiльше обговорювати їх iз кимось. Наслiдки вiд цього можуть бути найнеприємнiшi. Краще сконцентруйтеся на iнших справах.

Дні: спр. — 29; неспр. — 1.

Терези (24.09—23.10). Основнi подiї будуть пов’язанi з проблемами друзiв i родичiв. Ви братимете в них активну участь. Наприкiнцi тижня краще вiдмовитися вiд важливих справ, не пiдписувати важливих документiв.

Дні: спр. — 27; неспр. — немає.

Скорпіон (24.10—22.11). Сконцентруйтеся на важливих справах, а до якої сфери вони належать — то вже вам вирiшувати. Звернiть увагу, що вам треба буде грати провiдну роль на цьому тижнi, проявляйте лiдерськi якостi.

Дні: спр. — 28; неспр. — 30.

Стрілець (23.11—21.12). Тиждень почнеться з цiкавих i непередбачуваних подiй. Дiйте експромтом i не вiдкладайте на завтра те, що можете зробити сьогоднi. Наприкiнцi тижня не вимагайте дуже багато вiд близьких.

Дні: спр. — 29; неспр. — 1.

Козеріг (22.12—20.01). У першiй половинi тижня доведеться присвятити час i сили не дуже приємним, але необхiдним справам. А потiм вам воздасться — на вас чекають успiх i приємнi подарунки вiд друзiв i рiдних.

Дні: спр. — 26; неспр. — 27.

Водолій (21.01—19.02). Тиждень буде доволi насиченим. У вас з’явиться можливiсть проявити щедрiсть душi — дати колегам пораду, оточити близьких турботою. Корисно i продуктивно освоювати новi знання.

Дні: спр. — 29; неспр. — 28.

Риби (20.02—20.03). У першiй половинi тижня нiчого не залишайте на волю випадку. Недомовленiсть, зайвi надiї на iнших людей вас пiдведуть. Словом, «слабка ланка» — це оточення, тримайте руку на пульсi.

Дні: спр. — 30; неспр. — 27.

Інша версія:

ОВНАМ слід звикати до залежності від обставин, нових зобов’язань. Орієнтуйтеся на чужі поради та адекватно сприймайте критику, чужа точка зору — святая святих, вставляти свої "п’ять копійок", сперечатися — протипоказано, це сіятиме розбрат, перешкоджатиме правильно оцінювати реальність.

ТЕЛЬЦІ долають кризовий рубікон у партнерських взаєминах, де гостро постане питання "моє — твоє", чий вклад у спільну скарбницю вагоміший. Гармонізуйте бажання і можливості, приборкавши егоїстичні апетити, й не сваріться за гроші.

БЛИЗНЯТАМ у зв’язку з останніми подіями потрібно докорінно змінити манеру поведінки, режим праці та відпочинку, позбавитися від вад та поганих звичок. Персональний імідж та здоров'я — святая святих, для оточення ви — взірець, тож не підкачайте, тоді віз нових зобов’язань та робочих навантажень тягнутимете з легкістю.

РАКИ, не йдіть напролом заради власних інтересів, події тижня мотивовані кармічно й вам непідконтрольні. Якщо закрутили романтичну інтрижку чи палко закохалися всім серцем, це чудово, законспіруйтеся, голубтеся й ні з ким не діліться потаємним. Ви — персонажі однієї романтичної казки з красивим кінцем.

ЛЕВИ, дружіть, кохайтеся, істинна любов всюдисуща і їй підвладно все! Вам пощастить із супутником, що стане другом і коханцем одночасно. Тільки не пускайте холодний розрахунок в серце, його територія — службова сфера, де слід заробляти гроші. Скиньте кар’єрне ярмо (визначену планку посадового зростання ви досягли) та запрягайтеся у сімейний віз і натхненно тягніть його.

ДІВИ, щастя у родині, уміння створити власне сімейне гніздо — домінуюча тема. Саме турботи про родину, побут є джерелом життєдайної енергії. Але над кар’єрою знову завис дамоклів меч, взаємини з шефом на межі руйнації...

ТЕРЕЗИ, де правда, а де кривда — вам ясно як день. Нікого не критикуйте, роль борця за справедливість вилізе боком. Вам не дано змінити людську натуру, це місія Всевишнього, вийміть спочатку колоду із власного ока! Події далеко від домівки кардинально вплинуть на долю, але зопалу не приймайте остаточних рішень.

СКОРПІОНИ, беріть ініціативу в руки і дійте, одночасно збалансуйте прибутки та витрати, нікому не позичайте, утримайтеся від кредитів. Бажання й можливості нині — затяті вороги і примирити їх дуже складно. Реальність підступна, тож коли відкриє свої жахливі карти, вимагаючи розплати з боргами — буде непереливки!

СТРІЛЬЦІ, суперницьке протистояння сягне апогею. Втім, нічого дивного, хочете миру — готуйтеся до війни. Люди, з якими перебуваєте в "контрах", покажуть свій справжній лик. І це добре, куди гірше, коли не знаєте хто чим дихає. Тут вибір за вами: полюбовно об’єднатися, взявши на озброєння отриманий досвід минулої боротьби, чи назавжди побити глечики. Хоча насправді вся ця катавасія є протиборством власному "Я", гармонізуйте себе — і зовнішніх ворогів як вітром здме! А ви велично рухатиметеся у світле завтра.

КОЗОРОГИ, дрібні капості підстерігають вас у службовому колективі. Однак платити зрадникам тією ж монетою безглуздо. Ви сірий кардинал при дворі, і це могутня сила. Менше істерик та порожніх розмов, спілкуйтеся лише на конкретні теми, є можливість заховатися, побути наодинці з собою, зробіть це, тоді ваш внутрішній зір активізується і духовне перетворення йтиме успішно. У дружній сфері все чудово, ви також вчіться бути справжнім другом, тоді негаразди вас обійдуть стороною.

ВОДОЛІЇ, доля дає вам шанс знайти друга, партнера й коханця в одній іпостасі, що для інших є нездійсненним, і створити надійний духовний союз. У кар’єристів гаряча пора, не зволікайте, задовольняйте службові амбіції, через професійну сферу завітає удача. Колег та підопічних гнобити протипоказано, бо в кару бумерангом отримаєте "стусанів" від вищого начальства.

РИБИ, домашні проблеми, комплекси — то якір на шляху до кар’єрного олімпу, що перетворюється з міражу на реальність. Наведіть лад у душевному храмі, інакше внутрішня занедбаність перешкоджатиме робити правильні кроки, приймати об’єктивні рішення. Якщо домочадці не схвалюють ваші кар’єрні плани, ліпше не діліться з ними і попри все стабілізуйте взаємини "батьки-діти". Сімейна ієрархія, де кожен блискуче виконує свою роль, має функціонувати бездоганно

http://umoloda.kiev.ua, http://kreschatic.kiev.ua

Останні новини Чернігівщини

По 6 годин без електрики: жителів Чернігівщини попереджають про триваліші відключення 14:37

Від 24 червня на Чернігівщині НЕК "Укренерго" ввело більші норми обмежень електропостачання. Відповідно графіки погодинних відключень стали частішими.

На Чернігівщині пошкоджено 68 об'єктів медзакладів та 8 зруйновано вщент

На Чернігівщині пошкоджено 68 об'єктів медзакладів та 8 зруйновано вщент 14:25

За час повномасштабної війни, розв’язаної росією, чимало обʼєктів української медичної інфраструктури пошкоджено або зруйновано вщент ворогом. Йдеться про лікарні, амбулаторії, пологові, поліклініки тощо.

Концерт хору ім. Бортнянського до свята Трійці 14:12

У день великого християнського свята, 23 червня 2024 року, концертну програму “До Дня Святої Трійці” представив Академічний камерний хор ім. Д.Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру.

Світ неперевершених дитячих суконь від Тетяни Клименко 12:20

Її сукні для дівчаток - це симбіоз унікальності, вишуканості, краси, зручності та високої якості.

Чернігівський спортсмен здобув бронзу на чемпіонаті Європи з плавання 12:15

Представник Чернігівської області Арсеній Ковальов виборов бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з плавання та встановив новий рекорд України в комбінованій естафеті 4х100 м серед чоловіків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини