Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 13:52:19

Гороскоп на тиждень з 21 до 27 лютого

20.02.2022   13:55Агенцiя

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 до 27 лютого 2022 року.

Овен (21.03—20.04). Ви природжений дипломат. Вам нічого не варто підкорити людей своєю товариськістю та енергійністю.
Дні: спр. — 25; неспр. — 26.

Телець (21.04—21.05). Ви домагатиметеся успіху за будь-яку ціну, помiчник у цьому — вроджена чарівність. Багато хто хотів би мати вас серед своїх друзiв.
Дні: спр. — 21; неспр. — 22.

Близнюки (22.05—21.06). У роботі ви завзятi, завжди готовi до труднощів. Вам запропонують керiвну посаду, яка дасть можливiсть зробити кар’єру.
Дні: спр. — 22; неспр. — 24.

Рак (22.06—23.07). На роботi ви незмiнний лiдер. Ваша думка безапеляційна, тому саме вам доручать спільну справу.
Вихiднi ви проведете в сiмейному колi.
Дні: спр. — 25; неспр. — 26.

Лев (24.07—23.08). Сiм’я потребуватиме посиленої уваги, особливо дiти. Тому доведеться вiдкласти всi справи на потiм й вирiшувати сiмейнi проблеми.
Дні: спр. — 23; неспр. —24.

Діва (24.08—23.09). Попереду аудиторська перевiрка. Будьте обережнi з фiнансовими документами, заздалегiдь перевiрте рахунок у банку.
Дні: спр. — 26; неспр. — 27.

Терези (24.09—23.10). Замість того, щоб iти второваною дорогою, ви шукаєтимете нові, більш перспективні та цікаві шляхи. На вас чекають приємнi новини.
Дні: спр. — 25; неспр. — 26.

Скорпіон (24.10—22.11). Вашi iдеї такi цікаві, а слова щирі та гарячі, що можуть заразити оточуючих ентузіазмом. Друзi скористаються вашими порадами.
Дні: спр. — 22; неспр. — 24.

Стрілець (23.11—21.12). Ви нерідко є ідейним натхненником різних справ і заходів. Тож легко зможете організувати людей на новий проєкт.
Дні: спр. — 25; неспр. — 26.

Козеріг (22.12—20.01).
Ваше життя можна порівняти з небезпечною пригодою. Попереду цiкаве службове вiдрядження, яке змiнить ваше життя.
Дні: спр. — 23; неспр. — 24.

Водолій (21.01—19.02). Ви звикли йти у своїх проєктах ва-банк, щоб у результаті отримати все або нічого. Смiливо можете брати банкiвський кредит.
Дні: спр. — 25; неспр. — 27.

Риби (20.02—20.03). Ваша самовпевненість може штовхнути на порушення закону. Будьте обережнi у виборi друзiв, не вiдкривайте вiдразу всi карти.
Дні: спр. — 21; неспр. — 23.

Інша версія:

ОВЕН
Доведеться багато чого змінити у своїй діяльності. У боротьбі за справедливість постарайтеся уникати конфліктів і побережіть сили, трохи пізніше правда обов’язково переможе. Вихідні не рекомендується присвячувати бесідам на жалісливі теми, краще відкладіть їх на невизначений термін.

ТЕЛЕЦЬ
Все добре продумайте, після чого можна переходити до рішучих дій. Намагайтеся бути більш терпимими із колегами. Ви здатні звернути гори і показати себе в усій красі. Готуйтеся взяти на себе складну і відповідальну роботу. У вихідні до ваших порад будуть із готовністю прислухатися.

БЛИЗНЮКИ
Ви повинні спокійно і чітко робити свою справу і тоді все задумане зможе здійснитися. Зосереджуйтеся на головному, але намагайтеся не випускати з поля зору й дрібниці. Бажано не привертати до себе увагу і обрати вичікувальну позицію. Вихідні порадують приємними подіями.

РАК
Спробуйте нарешті поглянути на своє життя без зайвих ілюзій, і тоді ви побачите, що, можливо, саме тепер для вас настав доволі сприятливий момент конструктивних змін. А от у власному прагненні домогтися бажаного все ж не забувайте насамперед розрахувати свої сили більш реалістично.

ЛЕВ
На роботі чекає виникнення розбіжностей, і тільки ваше мудре рішення може виправити ситуацію. Не дозволяйте собі розслаблятися, інакше вірогідні конфліктні ситуації. Ви зможете багато встигнути, головне – не пропустити припливу небувалої працездатності. У вихідні обов’язково постарайтеся вибратися до друзів.

ДІВА
Новини вас справді порадують, але все ж таки доведеться розбиратися також із закинутими побутовими проблемами. Слід пошукати швидкий і дієвий спосіб, щоб відновити розтрачені сили. Постарайтеся не допускати сторонніх людей у вирішення ваших внутрішньосімейних проблем.

ТЕРЕЗИ
Ваша популярність неабияк підвищується не тільки на роботі, а й за її межами. Несподівано почнуть проявлятися навіть давно забуті ваші знайомі. Можливо, вони очікують від вас послуги і самі, в свою чергу, готові надати необхідну послугу вам. У вихідні не варто відмовляти в увазі близьким людям.

СКОРПІОН
Необхідно створити собі міцний фундамент для комфортних умов праці. Якщо не все вдається добре – не хвилюйтеся, всі труднощі й переживання закінчаться і ви зможете відпочити, насолоджуючись задоволенням від добре виконаної роботи. У вихідні можна вибратися в ресторан із хорошими знайомими.

СТРІЛЕЦЬ
Залишилося докласти уже зовсім небагато зусиль, і тоді ви обов’язково отримаєте очікуваний результат. Можна здійснювати зараз найсміливіші задуми і сміливо рухатися вперед. Обставини можуть змусити вас змінити колишню точку зору. До вихідних бажано привести вашу оселю в порядок.

КОЗЕРІГ
Зараз варто набагато уважніше придивитися до оточуючих вас людей, тоді зможете зрозуміти, що вони не настільки погані, а їхні ідеї можуть стати ще й досить своєчасними і оригінальними. Плани, які спали вам на думку у вихідні, виявляться вельми цікавими для реалізації в майбутньому.

ВОДОЛІЙ
Дотримуйтеся вичікувальної стратегії, виключивши зайву метушливість та поспіх, це призведе до приголомшливих результатів, терпіння не зрадить вам. Грошове питання може стати найбільш серйозним об’єктом ваших турбот. У вихідні не виключені циклічні сварки, причиною може виявитися брак коштів.

РИБИ
Боротися з обставинами буде непросто, дозвольте собі просто плисти за течією. Спілкуючись із колегами, переконайтеся, що вони правильно вас розуміють. Це дасть можливість уникнути труднощів у майбутньому. У вихідні прислухайтеся до близьких людей і ви зрозумієте, де помилялися і що саме робили не так.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини