У Чернігові засяяли вогні на Головній ялинці міста
У Чернігові 19 грудня на Красній площі запрацювало новорічне казкове містечко. Його офіційне відкриття та запалення вогнів новорічної ялинки відбулися ввечері, а від самого ранку Миколай зі своїми помічниками приїздив у різні райони Чернігова. Так малечу з днем Святого Миколая та новорічними святами привітали на Масанах, Шерстянці, Рокоссовського та в мінісквері біля Молодіжного театру.
На відкритті головного новорічного містечка Чернігова дітей і дорослих вітали не тільки казкові персонажі. До них з найкращими побажаннями звернувся і міський голова Владислав Атрошенко.
Головна новорічна ялинка на Красній площі засяяла яскравими вогниками, а всіх діток розважали казкові герої, пригощали солодощами.
Цього ж дня відкрилися двері резиденції Дідуся (по вул. Шевченка,9 та Полуботка,11). Зокрема, у Туристичному інформаційному центрі провели цікаві майстер-класи.
Фото : Віктор Кошмал
За інформацією прес-служби Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.






