Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 07:01:28

Цього тижня у Чернігові стартує масове опитування гостей міста

16.11.2021   15:54Агенцiя

З 18 листопада, тобто вже з четверга цього тижня, у Чернігові стартує опитування серед гостей нашого міста.

Про це повідомляє Управління культури та туризму Чернігівської міської ради. Мета цього опитування -  більш якісна подальша робота над усім тим, що Чернігів пропонує туристам. Серед запитань в анкеті для відвідувачів міста - про їх вік, вподобання, що влаштовує і що вимагає удосконалення, скільки грошей лишають у місті і на що витрачають.

Безпосередньо опитування буде проводитися студентами Чернігівської політехніки, які спілкуватися з туристами  в інформаційному центрі, кав’ярнях, готелях та найбільш відвідуваних туристичних локаціях. Планують провести кілька сотень таких інтерв'ю. Також буде відкрита гугл-форма для дистанційного опитування і частково анкети будуть залишені у готелях та кав'ярнях. Триватиме опитування до 10 грудня.

Те, що Чернігів нарощує свою привабливість для туристів, ілюструють дані про кількість приїжджих у Чернігові за жовтень, надані компанією Київстар за результатами Big Data аналізу. Відповідно до них, у цьому місяці Чернігів відвідали 46 566 українських і 5 348 іноземних туристів.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).