Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 06:48:35

7 листопада - свята, прикмети та іменинники

07.11.2021   09:33Агенцiя

7 листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери, у Люксембурі - День Святого Вілліброрда, у Білорусі - День національної революції і солідарності. Також сьогодні святкують День нульових завдань.

календар

календар


У цей день у світі відзначають Міжнародний день вина "Мерло", Європейський день винного туризму, Міжнародний день інуїта, Міжнародний день африканських письменників.

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. В 2021 році День працівника соціальної сфери України припадає на 7 листопада.

Православна церква вшановує пам'ять мученика Анастасія та святої праведної Тавіфи. Вона була однією з перших християнок у Яффі. Є навіть переказ, що її воскресив апостол Петро. Також вшановують пам'ять мучеників Маркіана та Мартирія. На могилі святих Іоанн Златоуст збудував церкву, і багато хворих отримали там зцілення.

Прикмети:

    сухо - зима буде морозною;
    йде сніг - до тривалої зими.

Іменини: Анастасій, Валерій, Маркіян, Мартирій, Савін, Хрисанф.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).