Парк динозаврів відкрився у Чернігові
Покататися на динозаврі відтепер можуть усі бажаючі чернігівці та гості міста.
4 вересня у центральному парку культури та відпочинку встановили великі роботизовані моделі цих древніх ящероподібних. Популярна атракція, яка діє в багатьох великих містах України, тепер дивуватиме місцевих дітлахів.
Моделі виготовили у Китаї за ескізами українських братів-скульпторів Пилипонюків. Головна мета – не лише дивувати, а й навчати. Тут є інформаційні таблички, на яких розміщені відомості про того чи іншого динозавра. Від самого відкриття парку до нього почали сходитися чернігівці з дітьми.
Експозиція динозаврів перебуватиме у центральному парку культури та відпочинку протягом осіннього сезону, і, можливо, затримається у Чернігові до наступного року.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.