"Територія радості" - свято на честь Дня захисту дітей на Алеї героїв у Чернігові
Дитяче свято з концертом і великою кількістю розваг та активностей на будь-який смак вирувало на Алеї героїв у Чернігові зранку 5 червня.
Воно приурочене до Дня захисту дітей, який був саме цього тижня, і назване символічно: "Територія радості".
Відкрили захід, привітавши всіх його учасників, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, керівник управління сім'ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля та перший заступник голови Чернігівської обласної ради, вона ж перший заступник голови відділення національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Ніна Лемеш.
Маленькі та юні учасники свята і їх батьки могли обрати собі різні розважальні локації та цікаві заняття (а, можливо, і придивитися до гуртків і творчих колективів, до яких їх діти хотіли би записатися).
До їх уваги були:
Святковий концерт дитячих танцювальних та пісенних колективів м. Чернігова;
Розважальна програма від Агенції яскравих свят «Фабрика щастя»;
Дитячий стріт-арт «Мир – Україні!»;
Інтерактив від НУ «Чернігівська політехніка» «Університет в житті міста»;
Майстер-класи від Міського центру роботи з дітьми та молоддю;
Весела ігротека з призами та подарунками;
Спортивні MIND-ігри ГО «Сімейний Простір»
Спортивний майданчик;
Фотозона;
Призи та солодкі подарунки.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.