Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 20:52:32

Гороскоп на наступний тиждень з 24 по 30 травня

23.05.2021   17:21Агенцiя

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 24 по 30 травня 2021 року.

Овен (21.03—20.04). Сімейне життя має свої принади, тому цiнуйте тi моменти, якi вам дарує ваша друга половинка. Будьте уважнi, не випустiть iз рук удачу.
Дні: спр. — 24; неспр. — 25.

Телець (21.04—21.05). Найважливішою складовою вашого успіху стане здоровий спосіб життя. Геть шкідливі звички, бiльше займайтеся спортивними вправами.
Дні: спр. — 25; неспр. —27.

Близнюки (22.05—21.06). Випадок допоможе вам розкрити прихованi таланти, а все iнше залежить вiд вас. Тиждень сприятливий для здійснення планiв.
Дні: спр. — 26; неспр. — 28.

Рак (22.06—23.07). Якщо вам захочеться чогось нового, спробуйте подивитися на своє хобi з iншого боку. Наприкiнцi тижня ви отримаєте важливi новини.
Дні: спр. — 24; неспр. — 25.

Лев (24.07—23.08). Нарештi ви закiнчили всi справи, тож не грiх i вiдпочити. Можете поїхати на вiдпочинок або просто влаштуйте вечiрку, на яку запросiть близьких i друзiв.
Дні: спр. — 27; неспр. — 28.

Діва (24.08—23.09). Ви вважаєте, що запорука успіху в завоюваннi висот, але не все те золото, що блищить. Уважно прислухайтеся до порад близьких
Дні: спр. — 27; неспр. — 29.

Терези (24.09—23.10). Друзi допоможуть подолати труднощі. Щоб зробити приємне близьким, подбайте заздалегiдь про недiльний вiдпочинок.
Дні: спр. — 25; неспр. — 26.

Скорпіон (24.10—22.11). Вам запропонують ризикований проєкт, завдяки якому ви не тільки збагатитеся самі, а й виведете інших на шлях процвітання.
Дні: спр. — 24; неспр. — 25.

Стрілець (23.11—21.12). Знаючи ваші організаторські здібності, начальство довірить вам відповідальну роботу. Вашої енергії вистачить не на одне серйозне доручення.
Дні: спр. — 29; неспр. — 30.

Козеріг (22.12—20.01). Ваш бiзнес благополучно розвивається. Друзi пiдтримають вас у всiх справах. Будьте уважнi з документами, уникайте сумнiвних оборудок.
Дні: спр. — 27; неспр. — 28.

Водолій (21.01—19.02). Підприємці займуться реорганізацією своєї справи. Можливі переїзд у новий офіс, змiна колективу i навiть робота в іншому напрямі. Прибутки гарантованi.
Дні: спр. — 29; неспр. — 30.

Риби (20.02—20.03). Хоч якi б справи ви починали, все приноситиме прибутки. У вас буде відчуття, що ви граєте в безпрограшну лотерею.
Дні: спр. — 25; неспр. — 27.

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини