Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 23:47:39

30 березня - День прогулянки парком

30.03.2021   07:35Агенцiя

Незвичайне і неофіційне свято, але вельми актуальне для людей, які живуть в скаженому ритмі сучасного світу, — День прогулянки парком (Take a Walk in the Park Day) - святкується щорічно 30 березня.

календар

календар

Головна мета цього Дня, — звичайно ж, привернення уваги всіх міських жителів до такого звичайного і, здавалося б, очевидного способу відпочинку, як прогулянка парком.
Прогулянки в парку, далеко від пилу і галасливих магістралей, можуть поліпшити настрій і знизити стрес.

Дослідження показали, що люди, які ходять пішки або гуляють у зелених зонах, як правило, більш щасливі, ніж ті, хто цього не робить.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.