Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 серпня, 11:05:57

Гороскоп на наступний тиждень, 15-21 жовтня

14.10.2012   11:14Агенцiя

У понеділок Ви можете отримати шанс для поліпшення партнерських відносин або для несподіваного, але перспективного знайомства, так що будьте уважні до нових контактів. У вівторок велике значення при обміні інформацією матиме конфіденційність, особливо у стосовно фінансової інформації. Також можлива надлишкова емоційність. Інші дні тижня на обов'язковість у партнерських і ділових відносинах, що може у деяких людей викликати напругу при спілкуванні.

ОВНИ, шукайте собі гідну пару і до блиску шліфуйте партнерські відносини. Якщо в шлюбі намітилася зловісна тріщина, саме час її усунути, а в діловій співпраці недругів перетворити на друзів. Уникайте дій за правилом «розділяй і володарюй», уміння досягти компромісу інтересів, завоювати пошану залізним терпінням і відповідальністю, сприятиме укріпленню духовного каркасу і допоможе закласти базу успішної співпраці на майбутній рік. Грошима не смітіть, розпочалася 2-х річна смуга жорсткої економії.

ТЕЛЬЦІ, ви одержимі консерватизмом, вірите у верховенство посадової ієрархії і ненанавидите сліпо підкорятися, плазувати перед начальством, помилково вважаючи, що вами зловживають. Це не так. Киньте обурюватися, найважча смуга позаду, шануйте владу, ділову команду, тоді й вас цінуватимуть як фахівця. І неодмінно працюйте з любовю, тоді розбагатієте, щедрі фінансові джерела до ваших послуг.

БЛИЗНЮКИ, любовні відносини проходять фазу трансформації, де потрібна холодна голова і гаряче серце. Не давайте волю божевільним пристрастям, спирайтеся на здоровий глузд і високу мораль, щоб не вийти за межі дозволеного. Шлюб це святе! Встрявати в ризикові авантюри, якщо до кінця все не прорахуєте, протипоказано. Терпляче крок за кроком просувайтеся до мети, раціонально все зваживши. Сокровенним діліться тільки з довіреними особами.

РАКИ, поставте власну гідність на пєдестал, якщо ви не диктатор, а дбайливий сімянин, самоповага трансформується в колосальну віру в самого себе. А ця внутрішня впевненість здатна творити чудеса! Зараз активізуються спадкові риси, тому мир і благополуччя в сім'ї вкрай важливі, а коли тільки «пилятимете» рідних за недоліки, нічого путнього не вийде, яблуко від яблука не далеко падає, просто любіть їх!

ЛЕВИ, отримуйте максимальну вигоду із ситуацій, можете з чистою совістю вдаватися до хитрощів ради успіху справ, заводити потрібні знайомства. Ради продуктивного результату сконцентруйте енергію на найважливіших напрямах діяльності, за умови що вона приносить задоволення, не шкодить здоров'ю і сприяє карєрному росту. Спирайтеся на давніх впливових друзів, то канал щастя й удачі для вас. І дбайте за родину, черед сімейні пенати пролягає доленосний вектор, тож домочадці принесуть вам максимум благ.

ДІВИ, відпустіть тугі паски, сидіти на голодному пайку, економити на копійках вже не треба, можете розкошувати, але в міру. Грошей предостатньо, у вас відмінна прибуткова робота, у начальства ходите в фаворитах, укріплюйте карєрні рубежі, до липня 2013р. щаститиме особливо в професійній сфері та стосунках «батьки-діти», де пануватиме любовна ідилія. І не забудьте про власну чарівність, що є золотим козирем в критичну мить.

ТЕРЕЗИ, період самоствердження в активній фазі, будьте попереду, дебютуйте, ви лідер що веде за собою колектив і задає тон діяльності. Два депресивних роки, коли ви були скелею відповідальності і залізного терпіння позаду, розправте крила і робіть дозовано те що, бажаєте, однак не розбещуйте ненаситне «хочу». Реалізація власних бажань до 2014 року є святим, для цього долею знайдуться кошти та ресурси.

СКОРПІОНИ, нині на життєвій сцені розігруються сценарії кармічних подій пов'язані з владою, відповідальністю, кар'єрними амбіціями, вас оточують авторитетні персони з попередньої реінкарнації, яким ви зобов'язані. Тому коли щось йде врозріз з планами, значить так треба. Старайтеся чужу допомогу використовувати для власних потреб. І неодмінно будьте в парі, ви поводир та ініціатор в союзах (шлюбних, ділових), якого доля привчає до самостійних відповідальних рішень.

СТРІЛЬЦІ, ваш рейтинг в соціумі дуже високий. Укріплюйте приятельські узи та громадський імідж. Дух братерства, єдність поглядів, інтересів з оточенням запорука життєвого процвітання, лідерського авторитету. Ваша творча роль в колективі забезпечити порядок, стати скелею надійності. На роботі все чудово, як фахівець ви сама довершеність, поза конкуренцією, трудіться з любовю і матимете грошей вдосталь. І не робіть безглуздих жертв заради інших, благодійність, що завдає вам шкоди, протипоказана.

КОЗОРОГИ, час зайняти вигідну нішу в посадовій ієрархії. З радістю поспішайте на роботу, де вас зігріє сонце кар'єрного успіху. Високі покровителі є, робота творча, цікава так що перспективи зростання дуже привабливі, тільки гармонізуйте себе і нічого не бійтеся! Крокуйте уторованим шляхом, не намагаючись отримати все і відразу. Експериментам зась! Висока дисципліна і помірність в робочих навантаженнях найголовніше. Якщо з друзями не таланить, відкиньте прагматизм та вигоду і покажіть на власному прикладі, як стати щирим сердечним другом.

ВОДОЛІЇ, у соціумі свої правила, і не смійте бунтувати, агресивно доводити свою правоту незрозумілими мотиваціями, просувати ідеї, а постарайтеся злагоджено вписатися в його закони, ваш світогляд від цього тільки виграє. Місце доленосних подій службовий офіс, тут йде процес інтенсивної самореалізації особистості. Удосконалюйтеся як фахівець, працюйте з творчим вогником, свято дотримуючись службової субординації, а жорсткі вимоги керівництва сприймайте, як благо, тоді карєрний фундамент тільки зміцніє і вас ніхто не «підсидить».

РИБИ, скупий платить двічі, не провокуйте дефолт! Відмова від сплати боргів(їх асортимент різноманітний, зробіть термінову ревізію) загрожує неприємними наслідками. Якщо комусь заборговували серцем, справами, грошима -- надолужуйте упущене. А коли вам хтось винен і бойкотує повернення, істерик краще не влаштовувати, насильно милий не будеш, потерпіть, усмиривши эго. Сліпе потурання споживчим бажанням небезпечно, зважте все «за і проти» на ниві співпраці і старайтеся для підтримки здорового балансу більше працювати на віддачу, бо війна интересів буде в збиток. Під рідним дахом оселилося щастя, а поповнення в сімї є благословенною санкцією Творця(з липня 2012р до липня 2013р.)

Інша версія:

Овен. Ситуация в жизни может легко поменяться - как в вашу пользу, так и наоборот. Вы можете полагаться на судьбу, но сейчас лучше рассчитывать на себя. Все в ваших руках. И если не бросать начатое, вы сможете добиться хороших результатов. К концу недели могут появиться недоброжелатели, но если все это время вы работали над собой, то легко справитесь с любыми трудностями.

Телец. Разочарование в себе и близких, депрессия, упадок сил, негативный настрой не помогут вам увидеть радостей жизни. Вы рискуете спугнуть новые чувства или попросту их не заметить. Особенно сильно в вас будут бушевать эмоции и страсти в середине недели, и вряд ли они будут положительными. Во второй половине недели вы будете склонны к преждевременным выводам, резким и язвительным замечаниям, ссорам и конфликтам.

Близнецы. В вашей жизни не все так гладко, события протекают не так, как хотелось бы, на вас навалились неприятности. Но если внимательно приглядеться, можно заметить и положительные моменты, которые еще случаются в вашей жизни, просто не стоит поворачиваться к ним спиной. А если продолжите срывать недовольство на других, то и последние крупицы счастья вас покинут.

Рак. Предстоящие события могут серьезно повлиять на вашу жизнь. В начале недели от вас потребуется отрешенность в делах и поступках - позвольте судьбе вести вас, не упорствуя в каких-то желаниях. Окруженные покоем, вы будете обеспечены всем необходимым. Не сопротивляйтесь этому, и жизнь будет протекать в полной гармонии с собой, природой и окружающим миром.

Лев. Начало недели - хорошее время для компаний, встреч с друзьями и праздников. А вот ближе к середине ситуация может измениться. Вы можете стать жертвой мошенников из-за невнимательности, излишней доверчивости. В конце недели велик риск запутаться в собственных эмоциях, чувствах и желаниях, остановиться на перепутье, так и не решившись сделать шаг в какую-нибудь сторону.

Дева. Активное начало недели и стремительное движение вперед предопределят ваш успех на последующие дни. Середина недели - более спокойный период, позволяющий пожинать плоды. Конец недели - время, когда вы сможете насладиться результатами своих трудов и начать новую деятельность. Эти дни благоприятны для бизнесменов и людей, которые никогда не останавливаются на достигнутом. Неделя хороша прежде всего для активных и целеустремленных людей.

Весы. Не беспокойтесь из-за возникших трудностей и конфликтов. У вас могут быть завистники и недоброжелатели, но вы всегда справлялись с ними без особых усилий, справитесь и на этот раз. Не впускайте дурные мысли, относитесь ко всему с легкостью, и проблемы не будут выглядеть так серьезно. В конце недели вы сможете приступить к реализации новых идей и планов, повысится работоспособность, откроются новые возможности.

Скорпион. В начале недели не позволяйте себе лениться, у вас есть хорошие возможности начать новую деятельность и заложить основы для роста. Отдохнуть от дел сможете ближе к середине недели, тогда же появится возможность получить прибыль или вознаграждение. Вторая половина недели - получение результата от своих трудов и практически полное бездействие.

Стрелец. Эта неделя - хорошее время, чтобы взять отпуск или просто расслабиться. Возможны небольшие денежные поступления или подарки. Выходные хорошо провести в кругу семьи или с близкими людьми, время благоприятно для восстановления отношений и бесед в дружеской компании. А вот середина недели будет активной, подумайте о дальнейших планах на жизнь.

Козерог. Грусть и уныние, которые могли посетить вас в начале недели, пройдут незаметно и быстро в ближайшие дни. Вам некогда будет расслабиться и присесть, а уже тем более предаваться грустным думам и отшельничеству. Во второй половине недели вы проявите себя с самой активной и властной стороны, это время серьезных решений и бурной деятельности. Результаты проявят себя не сразу, но необходимые основы будут заложены.

Водолей. Эта неделя - период деятельности и новых начинаний, но вы будете подвержены сомнениям. У вас всегда было больше одной мысли по какому бы то ни было поводу. В результате будет весьма непросто решить, каким же путем пойти. В выборе положитесь на тех людей, с кем собираетесь двигаться вперед.

Рыбы. Ваши желания что-то делать будут идти вразрез с вашими целями и способами их достижения. В результате вам предстоит нелегкий выбор, который может загнать в ступор. Вывести из него сможет только критическая ситуация ближе к концу недели. Когда посыплются различные неприятности, вам станет гораздо проще решить, куда направить свои усилия, чтобы привести все в порядок.

http://kreschatic.kiev.ua, http://www.24kg.org

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів 09:08

На Чернігівщині, поблизу кордону з білоруссю, прикордонники спільно з Національна поліція України, вибухотехніками та кінологами виявили схрон зброї, що залишили окупанти.

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми 09:06

Співробітники ювенальної превенції проводять активну превентивну роботу в Семенівській громаді. Під час спілкування з дітьми поліцейські детально роз’яснюють їм правила безпеки під час літнього дозвілля.

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова 08:57

40, 20 або 10 тисяч гривень зможуть отримати чернігівці, які є власниками приватних житлових будинків, що постраждали під час активних бойових дій.

10 серпня - цей день в Україні і світі

10 серпня - цей день в Україні і світі 08:52

10 серпня у світі відзначають день лева, день біодизелю. У Латвії - день вогню, Національний день в Еквадорі та день ветеранів в Індонеції, також сьогодні відзначають День гаражних розпородажів, а в Італії вшановують Святого Лаврентія з Уеска.

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову 18:14

Чернігів приєднався до реалізації мовного проєкту «Єдині», головним напрямком якого є підтримка тих, хто має бажання перейти в спілкуванні на українську мову. Стартує він у нашому місті 20 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини