Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 08:46:01

Дієтолог розповіла, як уникнути почуття голоду і менше їсти

22.11.2020   14:11Агенцiя

Дієтолог навчила, як насичуватися і скоротити калорії

Мало їсти і при цьому відчувати почуття насичення – цілком реальна задача. Якщо знати не тільки калорійність, але і ще один важливий показник – індекс ситості продуктів - співвідношення калорійності і ситості. Враховуючи цей показник, можна вибирати продукти, які додадуть менше калорій. Дієтолог Ольга Безугла Instagram перерахувала продукти з високим показником ситості і дала поради.

З допомогою складу нашої страви ми можемо керувати своєю ситістю, а головним показником насичення є так званий "індекс ситості". Індекс ситості - це здатність продуктів задовольнити голод та знизити споживання калорій.

Якщо Ви часто відчуваєте голод, можливо, є сенс переглянути свій раціон з позиції присутності в ньому їжі, яка може Вас погано насичувати. Тут Вам допоможе облік індексу ситості!

"Індекс ситості" досить високий у м'яса, риби, сиру, яєць і бобових. З цими білковими продуктами конкурують каші, картопля, хліб і плоди, що містять масу вуглеводів.

У них менше калорій, але багато баластних речовин, які надають їжі об'єм і гальмують її перетравлення. А білки взагалі за своєю природою важче перетравлюються, ніж інші речовин. В результаті така їжа щільніше заповнює шлунок, створюючи відчуття ситості надовго.

Індекс ситості: дієтолог розповіла, як уникнути почуття голоду і менше їсти

Індекс ситості: дієтолог розповіла, як уникнути почуття голоду і менше їсти

Індекс ситості: дієтолог розповіла, як уникнути почуття голоду і менше їсти

Індекс ситості: дієтолог розповіла, як уникнути почуття голоду і менше їсти

Індекс ситості: дієтолог розповіла, як уникнути почуття голоду і менше їсти
⠀Ілюстративне фото (instagram.com/dr.bezugla_olga)

Тому експерт радить їсти білкові сніданки і багато клітковини з жиром.

джерело

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини