Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 02:29:21

Гороскоп на наступний тиждень

07.10.2012   11:35Агенцiя

Овен (21.03–20.04). Найближчим часом до вас виставлятимуть претензiї вашi колеги, а як ставитися до цього – вирiшувати вже вам. Незважаючи на апатiю, вам захочеться стрибнути “вище голови”. Головне – поставити правильну цiль, i незабаром до вас повернеться оптимiзм.

Дні: спр. – 12; неспр. – 14.

Телець (21.04–21.05). Насолоджуйтеся життям, тим паче доля надала вам таку можливiсть. Не соромтеся активно проявити себе у найцiкавiшiй для вас справi. При цьому прислухайтеся до порад.

Дні: спр. – 11; неспр. – 12.

Близнюки (22.05–21.06). На перший план вийдуть майже забутi проблеми. Може видатися, що вони перетворилися на снiгову кулю, готову у будь–яку хвилину зiрватися на вашу голову. Не нервуйте i починайте з найважливiшого.

Дні: спр. – 10; неспр. – 13.

Рак (22.06–23.07). Головне для вас – душевна рiвновага. Можлива апатiя, її можна буде подолати, якщо знайти вiльний час на улюбленi заняття. Уникайте конфлiктiв на роботi.

Дні: спр. – 12; неспр. – 14.

Лев (24.07–23.08). Звернiть особливу увагу на майбутнi справи i зустрiчi – вони можуть бути важливiшi, нiж ви думали. Пiсля неприємної розмови ви можете позбутися когось iз друзiв. Вiд вашого настрою залежатиме успiх переговорiв.

Дні: спр. – 8; неспр. – 10.

Діва (24.08–23.09). Можуть виникнути ситуацiї, якi вимагатимуть вiд вас чiткого i жорсткого вибору. Доведеться навiть вiд чогось вiдмовитися. Але, приймаючи рiшення щодо роботи, ретельно все продумайте.

Дні: спр. – 14; неспр. – 13.

Терези (24.09–23.10). Вам треба буде показати вищий пiлотаж i дипломатiю, щоб не конфлiктувати з оточуючими. Поїздки i оформлення важливих документiв краще вiдкласти.

Дні: спр. – 9; неспр. – 12.

Скорпіон (24.10–22.11). Вашi плани можуть круто змiнитися, буквально з точнiстю до навпаки. У цьому випадку не варто пливти проти течiї, краще дiяти за обставинами. Уникайте ризику та екстрiму.

Дні: спр. – 11; неспр. – немає.

Стрілець (23.11–21.12). Вам покажуть помилки в роботi та невиконанi обiцянки вдома. Не сперечайтеся, наберiться терпiння й методично беріться до справ. Краще один раз зробити, нiж сто разiв почути.

Дні: спр. – 8; неспр. – 13.

Козеріг (22.12–20.01). Вiрогiдна жорстка конфронтацiя зi старшими за вiком або званням людьми. Природне терпiння допоможе вам знайти кращий вихiд iз ситуацiї, що склалася. Бiльше уваги придiлiть роботi.

Дні: спр. – 12; неспр. – 9.

Водолій (21.01–19.02). Зараз не кращий час для вирiшення побутових питань. Те, що ви зробите, виявиться недовговiчним. Можуть виникати сварки з родичами, вiд вас залежить, як зберегти спокiй у сiм’ї.

Дні: спр. – 13; неспр. – 14.

Риби (20.02–20.03). Основнi подiї торкнуться сiмейних стосункiв. Щоб вiдчувати себе в родиннiй стихiї, намагайтеся уникати гострих кутiв. Не давайте обiцянок, якi не зможете виконати.

Дні: спр. – 11; неспр. – немає.

Інша версія:

ОВНИ. Тема партнерства є найактуальнішою, доля змусить вас переглянути стосунки з діловими союзниками, коханими, можливо, почати все з чистого листа, залишивши позаду віз подружніх проблем. Як рухатися далі – нарізно або разом?.. Адже не виключено, що спокусливий дух свободи повернеться новим союзом, в якому ви знову наступите на ті ж граблі.

ТЕЛЬЦІ. Якщо почнуть штурмувати болячки, це сигнал, що спрацьовує інстинкт самозбереження, організм посилає SOS з метою змусити створити гармонію всередині себе і з навколишнім світом, тут всі засоби хороші, головне, щоб вас не покидало відчуття прекрасного. Це і є формула здоров’я, а ковтати пігулки сенсу немає.

БЛИЗНЯТА. Ваше серце переповнене піднесеними незатребуваними почуттями, кому їх подарувати?.. Адже цей Божественний дар не повинен перегоріти. Втім, дбайлива Рука Долі направить вас саме в тому напрямі, де зустрінете своє щастя. Супутник має неодмінно вписатися у вимоги особистого ідеалу, поєднавши в собі одночасно риси друга, духовного радника, коханця, ділового союзника.

РАКИ. Доля, як у кінофільмі, відмотає назад плівку подій, змусивши вас зануритися в минуле, усвідомити все по-новому. Ця ретроспектива піде на благо сім’ї, виправите помилки, відкинете непотрібне, узявши на озброєння тільки хороший досвід. На впливових таємних покровителів таланитиме, їх посилає Творець для облаштування особистого життя.

ЛЕВИ. Вам належить активізувати особисту свободу, розширити простір дій і навчитися пристосовуватися до різних обставин, блискуче удаючись до оригінальних прийомів, аби отримати бажаний результат. Ламайте рамки обмежень, заводьте знайомства та дружбу з цікавими людьми, пізнавайте світ, розширюйте духовний кругозір, регулярно міняючи обстановку, накопичуючи свіжі враження, поповнюючи інтелектуальне депо новою інформацією.

ДІВИ. Не хлібом єдиним живе людина. Як досягти гармонії між духовними інтересами і земними потребами, чому віддати пріоритет, матеріальному чи духовному світу?.. Тут потрібна золота серединка, бо порушення балансу змусить круто змінити стиль буття. Навчіться правильно розпоряджатися грошима, енергоресурсами, задовольняти не тільки своє Его.

ТЕРЕЗИ. Два найтяжчих роки поневірянь позаду, тепер ваші крила не зв’язані, готуйте стартовий майданчик для нового злету, перед вами широкий спектр шансів для досягнення успіху на творчому, любовному, діловому терені. Демонструйте на публіці свої таланти, чесноти, досягнення, не плетіть інтриг.

СКОРПІОНИ. Шлях кар’єрних стремлінь пролягає через підпільні дії, законспіруйтеся і тихо, подалі від допитливих заздрісних очей втілюйте потаємні задуми. Для публічних виступів ще не час. Посвячувати в справи можна лише довірених осіб, які не зрадять. Два роки випробувального іспиту долі на смирення духу, підступних каверз таємних ворогів – позаду.

СТРІЛЬЦІ. Ви станете громадським діячем, неформальним лідером в колективі, зможете натискати на важелі впливу, використовуючи особисту популярність, демократичність з вигодою для себе. Фахові здібності блискучі, робота дарує незрівнянну радість, енергоресурси високі, ділові союзники благословенні Небесами, тож тріумф цілком реальний.

КОЗОРОГИ. Приготуйтеся до успішного кар’єрного злету, саме професія, де розцвітає творче покликання, прославить вас, допоможе розбагатіти. Але за умови, що донині ви активно трудилися (подяка долі “халявною” не буває), тепер вже стали духовно зрілими, мудрими, отримавши визнання і заслужене просування вгору.

ВОДОЛІЇ. Ваше щастя блукає далеко від рідних місць, тут нудно і нецікаво, ніхто вас не помічає. Відправляйтеся в подорож, розширюйте духовний кругозір, пізнавайте світ, вивчайте інші культури, традиції. Зараз по ходу ситуацій ви відчуєте інтимний зв’язок з Богом, що дасть поштовх до формування нової особистої філософії буття, відбудеться “переформатування” ідеалів, і те, що вчора так сильно хвилювало, тепер відійде на задній план, звільнивши місце новим захопленням.

РИБИ. Вам доведеться зіткнутися з ситуаціями, яких боїтеся і хотіли б уникнути, але, на жаль, оминути їх неможливо. Так треба, плекайте в собі мужність і викуріть заячий дух! Якщо комусь заборгували, не виконали узяті на себе моральні, матеріальні зобов’язання, доля “експропріює” надлишки, поставивши все на свої місця, справедливість восторжествує

Любов ШЕХМАТОВА, астролог
http://kreschatic.kiev.ua
http://umoloda.kiev.ua/

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.