Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 13:12:39

Чернігівці відсвяткували Івана Купала

07.07.2020   10:20Агенцiя

Традиційно свято Івана Купала відбулося у чернігівському Центральному парку культури і відпочинку.

Дитячі локації, фотозони, фудкорт та вже традиційна алея майстрів із майстер-класами. Гончарство, різьблення по дереву, лозоплетіння, декоративний розпис - досвідчені майстри знайомили містян з ремеслами, що відомі людству з давніх давен та ділились секретами роботи.

Видовищна програма чекала і на шанувальників спорту. 4-разовий чемпіон світу зі стронгмену, один із найсильніших чоловіків планети Олександр Пеканов долучав до спорту чернігівців та демонстрував власну силу, виступивши перед глядачами та глядачками з богатирською програмою.

З народними для цього свята традиціями містян та гостей знайомили столичні етногурти «Баламути», «Яснокрасно» та «Щукариба». Хедлайнером свята виступив місцевий гурт BUBBLE JAM. Всіх гостей частували чернігівською юшкою, якої цього дня наварили 300 літрів, встановивши черговий місцевий гастрономічний рекорд.

У межах послаблення карантину уряд дозволив проведення культурних заходів, а відтак організатори зробили все, аби відпочинок був безпечним. Захід відбувався на свіжому повітрі, а людям зі сцени нагадували про соціальну дистанцію та засоби захисту.

Завершилось святкування незвичним вогняним шоу, адже, згідно народних вірувань, вода і вогонь саме цього вечора мають неабияку магічну силу.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини