Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 березня, 07:48:28

Топ-10 книг, щоб розвинути креативність

15.03.2020   15:55Агенцiя

Мабуть, уже всі знають, що креативність – це не про натхнення дизайнера чи письменника. Сьогодні творчо мислити прагнуть всі спеціалісти, адже ця навичка дуже цінна на ринку праці.

Співробітники з розвиненим креативним мисленням вміють знаходити нестандартні рішення у стандартних ситуаціях і сприяють розвитку компанії.

Покращити рівень своєї креативності здається дуже важким завданням.

Проте варто пам’ятати, що творчість – це м’яз, який варто прокачати, що справиться з цим краще, аніж декілька потрібних книг?

Ед Кетмелл, Емі Воллтес: Корпорація творців. Як подолати приховані загрози, що вбивають справжнє натхнення

Книга від співзасновника те керівника великої анімаційної студії Pixar Еда Кетмелла – must have для будь-якого менеджера. За роки управління компанією автор прийшов до висновку, що головне завдання будь-якого керівника –запобігти творчому вигоранню. У своїй книзі він досліджує як зберегти компанію креативною, мати нестандартний підхід та правильно комунікувати з кожним членом великого колективу.

Остін Клеон: Кради як митець

Серія книг «Кради як митець» дозволяє вам відчути себе творчою особою та нестандартно поглянути на звичні речі. Остін Клеон вважає, що для того, аби креативити, не потрібно бути генієм, достатньо бути самим собою. Навіть самі формати надихають читачів почати творити вже сьогодні. Тому книги Остіна Клеона точно стануть у пригоді тим, хто хоче віднайти натхнення.

Х’ю МакЛаод: Ігноруй усіх, або Як стати креативним

Автор переконаний, що креативність потрібна всім, і творчим може стати і садівник, і бухгалтер, й інженер. У книзі зібрані 40 коротких практичних та цікавих есе, які спонукають вас думати та можуть змусити почати робити те, на що ви вже довгий час не могли наважитися. Ігноруйте всіх та прислухайтеся до власних бажань – ось ключ до вашої креативності.

Кріс Ґріффітс і Меліна Кості: Посібник із креативного мислення

Посібник допомагає віднайти у собі прихований креатив та змогти його застосувати на практиці. Автори книги демонструють читачам, як творчість може бути рушійною силою, що приводить до неймовірних результатів. До того ж книга пропонує практичні інструменти «мозкового штурму» та допомагає розвинути креативні вміння у розв’язанні проблем від початку і до кінця.

Марк Леві: Геніальність на замовлення

Коли виникає ситуація, що потребує нестандартного рішення або швидко потрібно знайти натхнення, у пригоді вам стане книга Марка Леві. Автор пропонує читачам спробувати простий метод, що допоможе викликати геніальність на замовлення, – фрірайтинг. Його креативна техніка допомогла у створенні не одного геніального твору. Як бонус у книзі йдеться і про 15 принципів для розв’язання будь-яких проблем та покращення креативності в цілому. Тому, якщо вам нічого не допомагає, звертайтеся до Марка Леві та його «Геніальності на замовлення».

Майкл Мікалко: Злом креативу

Автор книги – експерт з креативу, який своїми працями допомагає читачам знаходити нестандартні виходи зі складних ситуацій. У виданні зібрані поради із застосування у сучасних реаліях креативного мислення великих творців минулого. Завдяки порадам Майкла Мікалко читач зможе створювати нові ідеї та долати перешкоди як у житті, так і в бізнесі.

Майкл Мікалко: Рисовий штурм

Книга «Рисовий штурм» – ще одна праця відомого автора. Вона допоможе читачам віднаходити геніальні ідеї, що «літають у повітрі». Книга складається з практичних вправ, головоломок, загадок та історій творчих проривів, що надихнуть вас починати діяти. Майкл Мікалко переконаний, що помічати гарні ідеї – це всього лише навичка, яку з легкістю можна розвинути, і його роботи допоможуть у цьому.

Пол Арден: Стрибай вище голови

 

В автора книги Пола Ардена великий досвід у виникненні нестандартних ідей: він гуру рекламного бізнесу, тому намагається на все дивитися з креативної точки зору. У своїй роботі він поділився з читачами власними вміннями і вчить їх почати мислити креативно, бути впевненими у собі та довіряти внутрішньому голосу.

Дмитро Чернишов: Як люди думають

У книзі автор розмірковує над тим, що власне означає «думати» та стверджує, що у світі все змінюється завдяки невеликій кількості людей, які мислять інакше, аніж 99% інших. Він допомагає читачам нарешті «увімкнути мізки» та почати думати і жити творчо. На сторінках книги ви знайдете головоломки, загадки, невідомі факти, погляд на звичні речі через призму чужого менталітету та цікаві історії, що будуть вам корисними на шляху до креативного мислення.

Естаніслао Бахрах: Гнучкий розум. Як бачити речі інакше і думати нестандартно

Ця книга з наукової точки зору пояснює, що креативне мислення – це навичка, яку можна і потрібно розвивати протягом всього життя. Мозок кожної людини здатний генерувати геніальні ідеї, а все решта – просто відмовки. Книга «Гнучкий розум» змусить вас почати застосовувати техніки стимулювання мозку, змінить ваш кругозір і допоможе нарешті творчо поглянути на безліч речей.

джерело

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція розшукала зниклий пам’ятний знак та допомогла повернути його на місце: триває розслідування всіх обставин інциденту 13:48

Близько 8-ї ранку 22 березня до поліції надійшло повідомлення про зникнення на проспекті Миру в Чернігові кам’яного пам’ятного знаку, який має історично-культурну цінність.

 Загорнули труп в килим та вивезли в іншу область: поліція Чернігівщини розкрила вбивство мешканця Конотопа

Загорнули труп в килим та вивезли в іншу область: поліція Чернігівщини розкрила вбивство мешканця Конотопа 13:44

Оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції в Чернігівській області спільно з колегами Ніжинського райвідділу поліції встановили особи всіх причетних до вбивства 45-річного чоловіка, тіло якого було знайдено на межі Чернігівської та Сумської областей.

УВКБ ООН та Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні актуалізують потреби області для продовження співпраці

УВКБ ООН та Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні актуалізують потреби області для продовження співпраці 13:40

УВКБ ООН активно працює в області, зосередивши увагу на відновленні. Зокрема, за підтримки БФ «Рокада» (один із партнерів УВКБ ООН), замінили вікна та відремонтували дахи у деяких будинках мікрорайону Бобровиця.

Чернігівська область: під час пожежі будинку загинув літній чоловік

Чернігівська область: під час пожежі будинку загинув літній чоловік 13:33

22 березня о 18:10 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Козацьке Бобровицької територіальної громади.

 Чаус на зустрічі з представниками агентств ООН та неурядових організацій: Наразі найнагальніше – це відбудова житла

Чаус на зустрічі з представниками агентств ООН та неурядових організацій: Наразі найнагальніше – це відбудова житла 13:28

Із 200 організацій-донорів області, близько 40 – це установи та організації ООН, більш ніж 160 – міжнародні та національні фонди, програми, громадські та благодійні організації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини