Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 03:43:39

Смачні рецепти вихідного дня: шоколадний кекс

05.01.2020   16:48Агенцiя

Цей шоколадний кекс готується просто і для нього потрібні прості продукти.

Ингредиенты

Для кекса: 1 ст муки, 1 ст сахара, 1 ст. кефира (сметаны или йогурта), 1 яйцо, 1,5 ч л разрыхлителя, 2 ст ложка растительного масла, 2 ст ложки какао-порошка.

Для соуса: 2 ст ложки какао, 2 ст ложки сахара, 2 ст ложки сметаны, 1 ст ложка сливочного масла.


Шаг 1

Взять 2 миски. В первой просеять муку с какао и с разрыхлителем и добавить сахар. Все размешать.

Шаг 2

Во второй миске слегка взбить кефир или что то другое, яйцо и растительное масло.

Шаг 3

Соединить аккуратно обе смеси, все тщательно перемешать, чтобы не было комочков и чтобы какао разошлось.

Шаг 4

Форму смазать маслом (это может быть разъемная форма или форма для кексов с дыркой. Это может быть и форма для кексов, тогда я выстилаю ее бумагой для выпечки. Можно в формочках для кексов-маффинах. Выкладываем тесто. Выпекаем при 180 гр примерно 40 минут. Потыкать деревянной шпажкой. Кекс должен сверху треснуть, а деревянная шпажка должна быть сухой!

Шаг 5

Далее в маленьком ковшике смешиваем все ингредиенты для соуса, доводим до кипения постоянно помешивая. Все должно смешаться в единую массу. Как начнет кипеть, снять с огня, немного остудить (она чуть загустеет).

Шаг 6
Готовый кекс остудить и полить глазурью! Супер вкусно!!!

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини