Інфраструктура туристичного бізнесу на Чернігівщині налічує 58 суб’єктів
27 вересняв Україні, як і в більшості країн світу, відзначають Всесвітній день туризму.
Інфраструктура туристичного бізнесу на Чернігівщині налічує 58 суб’єктів (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців). За 2018рік ними було реалізовано майже 10 тис. путівок на суму 261 млн.грн. Надання послуг забезпечували 97 працівників, з яких кожен третій мав вищу або середню спеціальну освітув галузі туризму.
За останні три роки спостерігалося значне пожвавлення туристичної активності жителів нашої області. Кількість туристів, які скористалися послугами туристичних організацій у 2018році, зросла проти попереднього року на 40% та становила 22 тис. Переважна більшість із них (95%) виїжджала за кордон, решта – подорожувала в межах країни. Ще понад2 тис.осіббуло охоплено одноденними турами.
Абсолютна більшість туристів (99%) здійснювала подорожі з метою дозвілля та відпочинку. Решта мала за мету поїздки навчання, лікування або діловийвізит.
В якості туристів жителі області відвідали 51 країну світу. Найбільш популярними залишаються Єгипет (9 тис. осіб)та Туреччина (7 тис. осіб). Іспанію відвідали 437осіб, Італію – 420, Грецію – 389, Кіпр – 332, Литву – 315, Об’єднані Арабські Емірати – 304, Францію – 266, Чехію – 263,Болгарію – 247, Ізраїль – 215, Туніс – 199. Мапа подорожей включала також такі країни, як Угорщина, Чорногорія, Шрі-Ланка, Таїланд, Грузія тощо, підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
На прикордонні Чернігівщини росіяни атакували водія автомобіля, який віз хліб: поліція задокументувала воєнний злочин 11:58
Вранці 9 червня у Семенівській громаді Новгород-Сіверського району росіяни поцілили дроном по автомобілю під керуванням 55-річного чоловіка, який доставляв хліб мешканцям прикордоння.
Посол Латвії провів лекцію для чернігівських студентів і побачив, як працює місцевий бізнес 11:56
Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс провів лекцію для студентів Чернігівської політехніки. Серед слухачів – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус