Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 13:13:31

26 серпня - День туалетного паперу

26.08.2019   08:34Агенцiя

Вперше відзначений в 2015 році.

Ці серпневі заходи у третьої декаді місяця мають щорічний характер.

Кожен користується ним щонайменше тричі на день.

Його можна придбати будь де - у “Гроші” чи “Епіцентрі”, у ларьку з цигарками чи в хлібному магазині. Він може бути дво-, три-, чотиришаровий. Білий, рожевий, в квіточки, і приємно пахнути. Він багатофункціональний - окрім ніжних місць, ним можна витирати руки і навіть обличчя. В нього є одна властивість - він завжди закінчується несподівано...
Він - туалетний папір.

Щорічно в світі використовується більше 30 мільярдів рулонів туалетного паперу. Тобто – близько тисячі рулонів в секунду.
Туалетний папір – простий і незамінний винахід людства. Важко уявити, як тільки намучились наші предки до його появи. І хоча винахід туалетного паперу датується другим століттям нашої ери, європейці про нього дізналися лише в 14 столітті, завдяки мандрівнику Марку Поло – одному з перших європейців, який добрався до Китаю. Саме через Марка Поло туалетний папір і взагалі папір потрапив у стару Європу.

Рулонний туалетний папір придумав німецький підприємець Ханс Кленке в 1928 році. По суті він робив те ж, що й фірма Скотта, але якщо перша соромилася друкувати свою назву на винаході, в Кленке такого сорому не було. У кожному рулоні налічувалося рівно тисяча листків, відокремлених один від одного перфорацією.

Останні новини Чернігівщини

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу члена наркосиндикату, що причетний до виготовлення психотропів у промислових масштабах 12:11

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо 41-річного учасника групи наркодилерів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:08

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 13 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

За січень-грудень 2025 року на Чернігівщині сплачено 43 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 09:09

Платниками Чернігівщини протягом 2025 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 24,4 відс. (на 5,3 млрд грн) перевищує факт надходжень 2024 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини