Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 15:47:52

В області триває оздоровча кампанія

09.08.2019   09:22Агенцiя

На початок серпня майже 50% від загальної кількості дітей на Чернігівщині отримали послуги з оздоровлення (близько 10,8 тисячі осіб) та відпочинку (майже 35 тисяч).

На це використали з обласного бюджету 21,9 мільйона гривень, а також з бюджетів ОТГ, районів та міст — 17,1 мільйона. Залучені кошти – 6,4 мільйона гривень.

Особлива увага — дітям пільгових категорій. Зокрема, відповідними послугами забезпечено майже 2,3 тисячі дітей із сімей учасників АТО/ООС та 45 дітей загиблих бійців, понад 750 дітей з інвалідністю, 40 вихованців прийомних сімей та ДБСТ, близько 500 дітей внутрішньо переміщених осіб, більш ніж 7,5 тисячі малечі з багатодітних сімей.

Варто зазначити, що на постійному контролі у профільних структурах перебувають питання щодо дотримання вимог пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних норм у місцевих дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. З цією метою неодноразово проводились комплексні перевірки. Цьогоріч в області працюють 16 позаміських оздоровчих закладів.

Ретельно планується і програма перебування дітей у цих закладах, обов’язковою складовою якої є національно-патріотичне виховання та профілактика булінгу. До речі, в області серед школярів досить популярні літні мовні школи, куди приїжджають працювати іноземні волонтери.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини