13 липня - у Лос-Анджелесі на схилі гори з'явилася знаменита напис "Hollywood"
Напис «Hollywood» на схилі гори Маунт -Лі в Каліфорнії 13 липня 1923 року на схилі гори Маунт-Лі над каліфорнійськими пагорбами з'явився напис Hollywood.
Спочатку вона була написана як Hollywoodland, не мала ніякого відношення до кіно і означала рекламу нового житлового району, але відразу ж стала привертати до себе туристів.
Установка написи обійшлася її замовнику, видавцеві «Лос-Анджелес таймс» Гаррі Чандлер в 21 тисячу доларів. Слово «Hollywoodland» вночі підсвічують електричними лампочками, вдень же білі букви були видні з 40-кілометрового відстані. Рекламувати Hollywoodland передбачалося півтора року, але напис так і залишилася на своєму місці.
У 1949 році напис відремонтували і видалили 4 останні букви. До того часу Hollywood вже перетворився на символ Лос-Анджелеса і всієї індустрії розваг. Турботу про написи взяла на себе Торгова палата Голлівуду.
У 1973 році напис проголосили національним історичним пам'ятником.
До кінця 1970-х напис занепала, і в 1978 році букви були демонтовані. У тому ж році благодійний фонд, очолений Х'ю Хефнером, засновником журналу «Playboy», зібрав кошти на капітальний ремонт пам'ятки.
Нинішня напис, складена з білих літер 15-метрової висоти і 12-метрової ширини, з'явилася в листопаді 1978 року. На виготовлення кожної літери пішло 27 500 доларів. З тих пір всі реставраційні роботи виконувалися за допомогою приватних пожертвувань.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.