Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 05:39:54

Сезон на міському пляжі "Золотий берег" офіційно стартував. ФОТОрепортаж

02.06.2019   09:09Агенцiя

Відкриття пляжу відсвяткували концертом, спортивним святом та розвагами для дітей.

Реконструкція пляжу здійснена два роки тому коштом бюджету міста. Завдяки їй не тільки розрівняли берег, а й створили на краю зеленої зони за ним усі необхідні зручності та сервіси.

Зараз тут є ігрові спортивні поля, які відповідають стандартам для проведення змагань, дитячі майданчики на будь-який смак, містечко для дитячої творчості, загальнодоступні тренажери, вода для пиття та пляжні душі, фуд-зона, прокат, камери схову, «зручності» та автостоянка.

Дістатися пляжу тепер можна оновленою гарною дорогою, яка зроблена відповідно – з тротуарами, велодоріжкою, освітленням і зупинкою громадського транспорту.  І тепер до самого пляжу доїжджає міський автобусний маршрут - №15.

 

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини