Погода в Чернігові та Чернігівській області на вихідні, 18 та 19 серпня
У вихідні в Чернігівській області прогнозується мінлива хмарність.
У суботу і в неділю в Чернігові, Борзні, Щорсі, Сосниці, Прилуках, Семенівці, Городні, Бобровиці, Острі, Ніжині можливий дощ.
Вночі прогнозується зниження температури до +16 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +22.
На початку наступного тижня очікується мінлива хмарність, місцями – дощі.
Sinoptik
Останні новини Чернігівщини
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 09:44
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:32
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
3 грудня: цей день в Україні і світі 09:29
День 1379 Російська агресія - Day 1379 Russian aggression
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.