Радісною новиною став вихід у гала-концерт одразу двох наших команд
З 25 січня по 3 лютого в Одесі проходив вже п'ятий фестиваль Чемпіонату України з гумору "Ліга сміху".

Кількість команд, які взяли участь у першому турі - 191. Серед них були і команди з Чернігівщини.
На жаль, у другий тур, в який потрапили 59 команд, не зуміли пробитися ніжинські "Дуракам закон не писан" та чернігівські "Опасные гуси".
У другому турі свій хід по фестивалю припинила чернігівська команда "Харлі Квін".
Ну і радісною новиною став вихід у гала-концерт (20 команд + 1 команда - Збірна АТО - поза конкурсом) одразу двох наших команд.
Чернігівська "7*Я", яка цьогоріч відсвяткує своє 19-річчя, вперше для себе потрапила у телеефір, але до сезону потрапити не зуміла - тренери "розібрали" собі інші колективи (в сезон потрапили 14 з 20 команд "галки"). А ось "ВКВ", які як і раніше представляють Київ, Остер та Прилуки, вдруге поспіль будуть учасниками сезону телевізійної "Ліги сміху". Після їхнього виступу встали одразу три тренери - Сергій Сивохо, Гарік Бірча та Станіслав Боклан. "ВКВ" обрали своїм тренером Боклана.
Ефір гала-концерту відбудеться в березні, а першу свою гру в сезоні "ВКВ" зіграють вже в 20-х числах лютого.
Артем Широкий
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.