Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 жовтня, 05:00:17

14 правил в одязі, які варто вивчити раз і назавжди

27.01.2019   12:27Агенцiя

«Коли ти одягнений добре, інші помічають тебе, коли погано — твій одяг», — говорила неповторна Коко Шанель. І з нею важко не погодитися, адже одяг — це важлива складова нашого образу. Будь-який огріх у ньому може зіграти не на вашу користь, особливо, коли мова йде про першу зустріч або ділове спілкування.

Тут зібрані базові правила, дотримуючись яких, ви завжди будете виглядати на всі 100.

 

1. Середній ґудзик піджака застібається завжди, верхній ґудзик — за бажанням, нижній ґудзик — ніколи

2. На сорочці або блузці можна розстебнути максимум 2 верхні ґудзики

3. Поєднуйте сережки з браслетом, а намисто або кулон — з каблучкою. 3 або 4 предмети в одному образі — це перебір

4. Кінець краватки повинен доходити до лінії пояса штанів або трішки закривати її

5. Або міні, або декольте. Те й інше в одному вбранні виглядає вульгарно

 

6. Якщо ви одягаєте сорочку без піджака, краватка не потрібна

7. Виріз офісної блузки повинен бути не глибше 10 см від ключиці

8. Якщо ви заправляєте сорочку в штани, обов’язково одягайте ремінь

9. Між джинсами на низькій посадці й коротким кардиганом не повинно бути видно голе тіло. При необхідності під кардиган потрібно надіти топ

10. Ремінь повинен поєднуватися за кольором з туфлями

 

11. Всі видимі ярлички на одязі необхідно зрізати

12. Не перестарайтеся з принтами. Припустимо поєднувати два різних принти одного кольору або принти з одним малюнком різного розміру

13. Шкарпетки повинні бути досить довгими, щоб з-під штанів не виднілися голі ноги, коли ви сідаєте

14. Офісна блузка без рукавів повинна закривати плечі. Лямки-«спагетті» у формальній обстановці неприпустимі!

Останні новини Чернігівщини

470 аграріїв Чернігівщини отримали банківські кредити на розвиток 17:54

У 2025 році 13261 український агровиробник отримав 100,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. Із них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» було профінансовано 6565 агропідприємств на суму 43,9 млрд гривень.

Нетверезий за кермом — загроза для всіх 17:22

Учора, близько 8-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Олександра Довженка. На місце події одразу направили екіпаж патрульних.

З початку 2025 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів Чернігівщини 16:51

З початку 2025 року працівники землевпорядної служби Чернігівщини внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів області.

Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж 16:18

Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж: 5 – у житловому секторі, 1 – на транспорті та 1 – у природних екологічних системах.

Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів – на нараді з провайдерами 15:45

Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко провів робочу нараду з провайдерами фіксованого Інтернету Чернігівської області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини