Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 16:11:45

13-й табір "Перехрестя-Юнь-2018"

31.08.2018   15:10Агенцiя

З 24 по 30 серпня для активної молоді міста тривав 13-й табір «Перехрестя-Юнь-2018» у селі Количівка(на базі табору «Юний турист»), організований управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради та позашкільним навчальним закладом «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання».

Набір учасників у табір створив справжній ажіотаж серед активних представників шкільного самоврядування, студентів, вихованців клубів за місцем проживання та їх батьків.

Програма табору передбачала освітні блоки (тренінги на теми: командоутворення, лідерство, комунікація, волонтерство, ціла та іх досягнення, ейдетика, поп-арт, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі, акторська майстерність, музична грамотність) спортивно-ігрові активності (квести, веселі старти, ігри, тощо) та різноманітні вечірні розважальні програми.

Нововведенням цьогорічного табору стали «старші» помічники (випускники минулих таборів «Перехрестя-юнь»), які виконували функцію посередників між організаційним комітетом та учасниками.

До табору завітали щирі друзі управління. Це – В'ячеслав Голуб, Татьяна Децюк (Tatyana Detsyuk), ЧЕРНІГІВСЬКА ЛІГА КВН / КВН ЧЕРНІГІВЩИНИ, ТЕАТР "АмаТеа", Valeriy Ryabukha, педагоги і директор клубів за місцем проживання, Alina Leshchenko, Тарас Степанушко, Ярик Гладкий.

Ми висловлюємо велику подяку членам організаційного комітету, усім тим, хто долучився до проведення табору «Перехрестя-Юнь-2018», а саме: Людмила Довгоброд, Галина Вершок, Anna Romanchuk, Никита Макивчук та Серёга Койдан.


Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.

За 6 місяців – 600 нових родин

За 6 місяців – 600 нових родин 11:01

Перші 6 місяців 2020 року закарбували у пам’яті кожного різні моменти, проте для молодят, які створили у цей період родини, вони залишаться знаковими впродовж усього життя.