Дитячий санаторій "Дружба" готовий до початку оздоровчого сезону
Цього тижня комісія перевірила відокремлений структурний підрозділ відділення дитячого оздоровлення санаторного типу «Дружба» Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради щодо готовності до початку оздоровчого сезону.
До складу комісії входять: заступник міського голови Ольга Хоніч, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля, представники відділу нагляду в агропромисловому комплексі по соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Чернігівській області, Чернігівського міського відділу управління держслужби з надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області, відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України», Чернігівського міського управління Головного управління Держпродспожив служби в Чернігівській області, спеціалісти управління охорони здоров’я та управління освіти міської ради.
Протягом літньої оздоровчої кампанії табір гостинно зустріне та надасть оздоровчі послуги для 540 дітей нашого міста.
Значну частину з цих дітей складатиме учнівська молодь соціально уразливих категорій, зокрема:
діти-сироти та позбавлені батьківського піклування;
інваліди;
діти з багатодітних та малозабезпечених сімей;
діти, які перебувають на диспансерному обліку;
діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів;
діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи тощо.
За повідомленням управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.