Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 04:04:04

Фестеваль-квест "Навички ХХІ століття" зібрав проактивну молодь у Чернігівському обласному молодіжному центрі

24.05.2018   15:37Агенцiя

23 травня у Чернігівському обласному молодіжному центрі відбувся фестеваль-квест "Навички ХХІ століття". Захід організовано з метою адаптації молоді до сучасних ринкових умов праці, заохочення до підприємницької діяльності, сприяння реалізації їх підприємницьких ініціатив.

Учасники квесту покачали найбільш актуальні навички для самореалізації в сачасних умовах.

Раніше, коли більшість людей працювали на виробництві, основними необхідними навичками були знання ринку, гарна взаємодія з іншими, вміння багато працювати та бути професіоналом — ефективним, старанним, чесним і справедливим.

Зараз фахівці також потребують цих навичок, але для того, щоб працювати в інформаційну епоху, вони мають вміти критично мислити, творчо вирішувати проблеми, зрозуміло пояснювати свою думку, засвоювати мінливі технології та орієнтуватись у стрімкому інформаційному потоці. Швидкі зміни в нашому світі вимагають бути гнучкими, брати на себе ініціативу та бути лідерами, а також створювати щось нове та корисне.

Для учасників підготували 6 локацій. На кожну локацію відведений чіткий час проходження 7 хв, по завершенню 7 хв. За кожне виконане завдання команда отримує віртуальні гроші. Сума залежить від того, як хто продемонструє актуальні навички. Переможцем стала та команда, яка зібрала найбільшу суму віртуальних грошей. Завдання були наближенні до реального життя, за порушення, правил учасники платять штраф у розмірі 100 віртуальних доларів.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 577 нових випадків COVID-19

Виявлено 577 нових випадків COVID-19 18:31

За даними управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 10 квітня в області зафіксовано 577 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини