Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 16:26:09

Тільки за перший місяць літніх канікул профінансовано оздоровлення 3600 дітей

25.06.2012   14:31Агенцiя

У перший місяць літніх канікул за участю коштів Фонду вже профінансовано оздоровлення 3,6 тисячі дітей на загальну суму майже 3 млн. грн.

дети

дети

У дитячих закладах Чернігівщини оздоровлено 1,5 тисячі дітей, а найбільше – в дитячих закладах “Сузір’я” (с. Вишеньки Коропського району), “Електронік” (с. Снов’янка Чернігівського району), “Дружба” (м. Щорс).
Користуються попитом і дитячі заклади за межами області, де оздоровлено 2,1 тисячі дітей. Найбільше – в закладах Автономної Республіки Крим, Миколаївської та Запорізької областей.

Більшість районів та міст області активно включились в проведення оздоровчої компанії, а робота дитячих закладів оздоровлення спрямована на забезпечення повноцінного харчування, виховання, оздоровлення та відпочинку дітей.

Питання внесення змін до програми щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей та її кошторису, фінансування оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду були у центрі уваги позачергового засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, яке нещодавно відбулося у м. Чернігові.

На засіданні зазначалося, що рішенням правління Фонду переглянуто бюджет Фонду на поточний рік. За статтею “Оздоровчі заходи” обласному відділенню додатково виділено 9,2 млн. грн., а саме – збільшено на 8,2 млн. грн. санаторно-курортне лікування та на мільйон гривень – часткове фінансування оздоровлення дітей.

Загальне фінансування на придбання путівок на 2012 рік (із внесеними змінами) тепер становить 25,3 млн. грн. Враховуючи додаткове замовлення, очікувана кількість путівок становитиме 4664.

На фінансування оздоровлення дітей улітку поточного року загалом спрямовується 7,3 млн. грн., з яких:
– через міську та міжрайонні виконавчі дирекції – 5,4 млн. грн.;
– через організації професійних спілок, що займаються оздоровленням дітей і самостійно закуповують путівки безпосередньо в дитячих закладах оздоровлення – 1,9 млн. грн.

Головне завдання – не допустити зменшення кількості оздоровлених дітей у порівнянні з минулим роком. За участю коштів Фонду планується влітку оздоровити не менше 8,7 тисяч дітей застрахованих осіб.
Фінансування здійснюється у відповідності до переліків дитячих закладів оздоровлення, які зможуть приймати дітей застрахованих осіб із використанням коштів Фонду. Ці переліки затверджені правліннями відділень в усіх областях України та в Автономній Республіці Крим.

Як і раніше, рішення про оплату путівок за кошти Фонду та їх видачу приймається комісією із соціального страхування підприємства, установи, організації за основним місцем роботи батька або матері (усиновлювача, опікуна або піклувальника). При цьому на кожну дитину протягом календарного року може бути виділена одна путівка на оздоровлення в дитячому закладі.

Слід звернути увагу на внесені зміни до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду.

Так, оздоровити дитину можна буде вже з 6 років та, як і раніше, до 18 (тобто вік дітей котрі оздоровлюються, знижено з 7 до 6 років). Це дасть можливість збільшити кількість оздоровлених дітей.

Водночас передбачено, що застраховані особи додають до заяви про оздоровлення дітей копію свідоцтва про народження дитини, копії про усиновлення, встановлення опіки та піклування.
Внесено зміни й до форми заявки на часткове фінансування оздоровлення дітей.

Літо в розпалі. Виконавча дирекція обласного відділення Фонду сподівається на плідну співпрацю міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій, профспілкових організацій, комісій із соціального страхування в питаннях оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду до повного використання запланованих асигнувань.
Нагадаємо, що дирекція готова розглядати пропозиції з будь-якої конфігурації своє участі у частковому фінансуванні витрат на оздоровлення дітей.

Тетяна Янченко, завідувач відділом оздоровчих заходів виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини