Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 12:31:08

Відкрився оздоровчий сезон дитячого санаторію “Дружба” у Чернігові

22.06.2012   07:35

21 червня у Чернігові відділення дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” гостинно відчинило свої двері для оздоровлення чернігівських дітлахів.

Участь в урочистостому відкритті оздоровчого сезону у дитячому санаторії “Дружба” взяли заступник міського голови-керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, представники охорони здоровя м. Чернігова Юрій Бойко та Андрій Жиденко.

“Літня оздоровча кампанія завжди залишається серед пріоритетів міської влади і перебуває під особистим контролем міського голови Олександра Соколова”, – підкреслив Станіслав Віхров. Він повідомив, що питання фінансування оздоровлення дітей у таборі “Дружба” вирішується за рахунок коштів міського бюджету, з якого цього року виділено 1 млн. грн.

Відділення дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” є структурним підрозділом міської лікарні №1 Чернігівської міської ради. За їх інформацією, цього року у таборі планується оздоровити 540 дітей віком від 7 до 14 років впродовж 3-х змін по 21 календарному дню.

За результатами медичних профілактичних оглядів відповідно до показань при направленні до табору перевага надається дітям-сиротам, дітям із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям, які перебувають на диспансерному обліку.

Під час відпочинку у таборі “Дружба” діти забезпечені п’ятиразовим харчуванням, отримують лікувальні або профілактичні процедури. У відділенні створені всі необхідні умови для оздоровлення, лікування й відпочинку дітей: лікувальний басейн, масаж та комплекс методів фізичної реабілітації і, що дуже важливо, свіже повітря. Такий відпочинок, на переконання головного лікаря міськлікарні № 1 Андрія Жиденка, сприятиме поліпшенню та зміцненню стану фізичного і психічного здоров’я дітей.

Крім якісного оздоровлення, для дітей пропонується змістовна розважальна програма – спортивні та культурно-масові розваги: настільний теніс, баскетбольне, волейбольне та футбольне поле, басейн, дитячі майданчики, конкурси, концерти й дискотеки.

“Сподіваємось, що відпочинок у відділенні дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” задовольнить потреби юних гостей і залишить гарний настрій та приємні спогади”, – зауважив Станіслав Віхров.

Останні новини Чернігівщини

Працівників котелень служба зайнятості вчить дистанційно

Працівників котелень служба зайнятості вчить дистанційно 12:17

У службі зайнятості «кипить робота» щодо підготовки кадрів до опалювального сезону. Робота операторів та кочегарів котелень зазвичай має сезонний характер. Тому роботодавці завчасно звертаються за допомогою до обласної служби зайнятості.

У 22-річного водія інспектори виявили ймовірно підробні документи на автомобіль

У 22-річного водія інспектори виявили ймовірно підробні документи на автомобіль 12:16

За порушення правил дорожнього руху України на вулиці Магістратській патрульні зупинили автомобіль Renault Laguna.

Теоретичні та практичні аспекти процесу реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

Теоретичні та практичні аспекти процесу реформування системи інституційного догляду та виховання дітей 12:11

Обговорили учасники навчання «Організація надання комплексу послуг у громадах відповідно до потреб сімей, діти з яких перебувають у закладах інституційного догляду», яке проводив Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації спільно Службою у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини