Відкрився оздоровчий сезон дитячого санаторію “Дружба” у Чернігові
21 червня у Чернігові відділення дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” гостинно відчинило свої двері для оздоровлення чернігівських дітлахів.
![](/uploads/2388-m.jpg)
Участь в урочистостому відкритті оздоровчого сезону у дитячому санаторії “Дружба” взяли заступник міського голови-керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, представники охорони здоровя м. Чернігова Юрій Бойко та Андрій Жиденко.
“Літня оздоровча кампанія завжди залишається серед пріоритетів міської влади і перебуває під особистим контролем міського голови Олександра Соколова”, – підкреслив Станіслав Віхров. Він повідомив, що питання фінансування оздоровлення дітей у таборі “Дружба” вирішується за рахунок коштів міського бюджету, з якого цього року виділено 1 млн. грн.
Відділення дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” є структурним підрозділом міської лікарні №1 Чернігівської міської ради. За їх інформацією, цього року у таборі планується оздоровити 540 дітей віком від 7 до 14 років впродовж 3-х змін по 21 календарному дню.
За результатами медичних профілактичних оглядів відповідно до показань при направленні до табору перевага надається дітям-сиротам, дітям із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям, які перебувають на диспансерному обліку.
Під час відпочинку у таборі “Дружба” діти забезпечені п’ятиразовим харчуванням, отримують лікувальні або профілактичні процедури. У відділенні створені всі необхідні умови для оздоровлення, лікування й відпочинку дітей: лікувальний басейн, масаж та комплекс методів фізичної реабілітації і, що дуже важливо, свіже повітря. Такий відпочинок, на переконання головного лікаря міськлікарні № 1 Андрія Жиденка, сприятиме поліпшенню та зміцненню стану фізичного і психічного здоров’я дітей.
Крім якісного оздоровлення, для дітей пропонується змістовна розважальна програма – спортивні та культурно-масові розваги: настільний теніс, баскетбольне, волейбольне та футбольне поле, басейн, дитячі майданчики, конкурси, концерти й дискотеки.
“Сподіваємось, що відпочинок у відділенні дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” задовольнить потреби юних гостей і залишить гарний настрій та приємні спогади”, – зауважив Станіслав Віхров.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.