Оздоровлення дітей має бути не тільки змістовним, а й безпечним
На цьому зауважила заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова сьогодні під час засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді. У режимі відео-зв’язку до участі також долучилися представники райдержадміністрацій.
Розглянули одне, проте вкрай важливе питання — державний нагляд за пожежною безпекою в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.
— Зважаючи на трагічні події, що сталися в Одеському дитячому оздоровчо-спортивному таборі «Вікторія», обласній і районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад, керівникам профільних закладів необхідно більш відповідально провести підготовку до наступного оздоровчого сезону. Першочергове завдання — дотримання вимог пожежної безпеки, — акцентувала заступник голови ОДА.
З цією метою Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області цьогоріч проведені позапланові перевірки закладів оздоровлення. Як наголосив заступник начальника Управління Роман Цушко, 70% недоліків, виявлених при перевірках, уже виправлені. Проте до цієї роботи слід відноситися особливо відповідально. Адже за наявності порушень протипожежних вимог профільні заклади у 2018 році не відкриються.
За словами заступника начальника Управління охорони здоров’я ОДА Володимира Пуліна, для покращення протипожежного стану в обласних дитячих санаторіях «Пролісок» та «Зелений гай» (протитуберкульозний) наразі ведуться ремонтні роботи, вже закуплено частину необхідного спецобладнання.
Готують до оздоровчого періоду свої заклади і освітяни. Заступник начальника Управління освіти і науки ОДА Олена Соронович зазначила, що відповідна робота проводиться у чотирьох закладах. Крім того, перевіряється стан дотримання пожежної безпеки у навчальних закладах області.
Довідково:
На Чернігівщині у 2017 році послуги з оздоровлення та відпочинку отримали майже 56 тисяч дітей шкільного віку (56,9% від загальної кількості). Влітку працювали 486 профільних закладів: 463 табори з денним перебуванням, 21 заклад оздоровлення та два наметових містечка.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.