Головна ялинки Прилук
Відкриття новорічної ялинки в Прилуках відбулося традиційно у День Святого Миколая, 19 грудня.
На Центральній площі міста зібралось багато людей, малеча бавилася біля сцени, розважалась у встановлених напередодні казкових будиночках та очікувала новорічного чуда.
Ошатну красуню прилучанам представила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Фесенко, яка вітала присутніх зі святом та бажала міцного здоров'я, наснаги і віри у власні сили.
Цього року ялинка мала зовсім новий образ, вогнями освітилася й головна площа.
На глядачів чекала концертна програма від творчих колективів міського Будинку культури та школи мистецтв, яку не зміг зупинити навіть рясний снігопад.
Прес-секретар міської ради Любов Рубан
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.